reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Hej dziewczyny jestem nowa. Ale od dłuższego czasu obserwuję wasze forum. Jestem po pierwszej iui miałam ja 8.10. Dzisiaj z ciekawości zrobiłam test sikany aby sprawdzić czy jeszcze utrzymuje się zastrzyk z Ovitrell. I wyszła jedna kreska. Czyli już go nie ma w organizmie. Za tydzień testuje ale czuej że się nie udało. Nie mam żadnych objawów ciążowych czy impalntacyjnych nic. A wiem że niektóre dziewczyny już miały. Jedyne co mam to bóle głowy po duphastonie. Jestem załamana. Dlatego odważyłam się napisac. Mam 35 lat i boej się ze juz wogole w ciążę nie zajdę. Ze ucieka mi czas.
 
Hej dziewczyny jestem nowa. Ale od dłuższego czasu obserwuję wasze forum. Jestem po pierwszej iui miałam ja 8.10. Dzisiaj z ciekawości zrobiłam test sikany aby sprawdzić czy jeszcze utrzymuje się zastrzyk z Ovitrell. I wyszła jedna kreska. Czyli już go nie ma w organizmie. Za tydzień testuje ale czuej że się nie udało. Nie mam żadnych objawów ciążowych czy impalntacyjnych nic. A wiem że niektóre dziewczyny już miały. Jedyne co mam to bóle głowy po duphastonie. Jestem załamana. Dlatego odważyłam się napisac. Mam 35 lat i boej się ze juz wogole w ciążę nie zajdę. Ze ucieka mi czas.
Każdy ma inaczej to o niczym nie świadczy są i tutaj osobniki co im nic nie było głowa do góry jeszcze ciezki tydzień przed Tobą mam nadzieje ze się miło zaskoczysz
Tez głowa może Cię bolec ze stresu spróbuj relexing ;) spokojnie trzymamy kciuki 😘
 
Każdy ma inaczej to o niczym nie świadczy są i tutaj osobniki co im nic nie było głowa do góry jeszcze ciezki tydzień przed Tobą mam nadzieje ze się miło zaskoczysz
Tez głowa może Cię bolec ze stresu spróbuj relexing ;) spokojnie trzymamy kciuki 😘
Dziękuję. Porostu się martwię. Bo jestem już stara że tak powiem. I jak naczyttalam się że tej się nie udaje tamtej na różnych grupach to człowiek się boi.
 
reklama
Dziękuję. Porostu się martwię. Bo jestem już stara że tak powiem. I jak naczyttalam się że tej się nie udaje tamtej na różnych grupach to człowiek się boi.
35 lat i stara? Dziewczyno Głowa do góry, dużo kobiet teraz w tym wieku dopiero się decyduje bo wcześniej jest pogoń za kariera , warunkami dla dziecka albo szukaniem kandydatów :) także nic się nie przejmuj! Bardzo bardzo dużo siedzi w naszej głowie, jeśli będziesz miała źle myśli to się nie uda!! Trzeba wierzyć że bedzie dobrze, że się uda. Po iui odpoczywać wrzucić wolnieszy bieg i się uda . Trzymam mocno kciuki ✊✊
 
Do góry