reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
nie no kobiety porażka byłam u ginekolog na kontroli po ms od założenia wkładki no i niby powiedziałam jej wszystko super 👍 tylko ten PMS🙄 no i mówię że tak jakby sznureczek tam czuje a ona nie możliwe bo ja skracam no ale proszę do badania.
no i szok 😱 wkładka się wysunęła i musiała usunąć dała mi tabletki żeby ciągiem brać jednoskładnikowe dopóki ona nie zareklamuje i nie dostanie nowej wkładki.
a tak się cieszyłam że 5 lat z głowy temat 😟 a w dodatku 5 zł to nie kosztuje 🙄
O masakra!
Ja pierdziu, to jakiś dramat!.

Moja na szczęście też jeszcze na macie się tylko porusza w kółko 😁 ale już kombinuje jak się odbić nogami do przodu, więc lada moment i będzie pełzać 😁
Moja eksploruje cały pokój. Na szczęście jeszcze poza nie wychodzi.

No ja się cieszę że nadal tego okresu nie mam bo miałam bardzo bolesne. Wychodzi na to że pewnie się nie pojawi dopóki nie zakończę karmienia piersią (mi to bardzo na rękę 😃)
Trzymam kciuki, u mnie jednak już jest, tylko z Jagodą udało się, że wrócił dopiero po zakonczeniu karmienia 🙈
Nie ma to jak rzucić takim tekstem do ateistki, ja też leję nadal 😂😂
Swoją drogą w tym samym konteście wylądowałam kiedyś pod biurkiem ze śmiechu, jak podpisałam się w mailu Katolina zamiast Karolina 😂😂
@Niedługo mama @Lipaaa @karoo-kp jaki macie model tego mopa Ariete? Bo bym się skusiła normalnie 😍
Ja mam ten, ale outletowy więc zapłaciłam 4 dyszki mniej. Link do: Ariete 4169 MULTI STEAM SYSTEM+
 
Ja to się wogole zastanawiam nad zakupem kombinezonu , mam kilka kurtek zimowych a do spacerówki tą ocieplaną wkładkę. Co prawda kurtka to się nie raz tak dziwnie podwija jak się dziecko bierze na ręce i kombinezon pewnie lepszy 😅 a w ogóle to my wciąż jezdzimy w gondoli
A ja się zastanawiałam nad śpiworkiem i kuźwa nie wiem czy kupować czy nie, czy lepiej cieplej ubrać, przykryć kocem i nałożyć pokrowiec by ciepło trzymało...

Trochę wydatków jest przed zimą i świętami a jeszcze wczoraj napisał nam właściciel mieszkania, że końcem października kończy nam się umowa i od listopada nowa umowa i podwyższa nam odstępne o 200 zł na miesiąc 😱 wyobrażacie sobie? Dwa miesiące przed świętami, gdzie ludzie mają zaplanowane wydatki a ten, że podwyżka odstępnego. Ja pierdole, tak się z N wkur*****na niego, że nie umiemy tego przeboleć. W przyszłym tygodniu chcemy się z nim spotkać i obgadać wszystko, bo skoro chce podnieść cenę to niech nam wszystko naprawi to co się w mieszkaniu psuje nie z naszej winy...
Napisałam dzisiaj do niego smsa z prośbą o to by nową cenę wniósł od nowego roku. Zobaczymy czy się zgodzi. Cymbał jeden... 🤬🤬🤬
 
No ja się cieszę że nadal tego okresu nie mam bo miałam bardzo bolesne. Wychodzi na to że pewnie się nie pojawi dopóki nie zakończę karmienia piersią (mi to bardzo na rękę 😃)
No ja też miałam kosmicznie bolesne, to zawsze były najgorsze dni w miesiącu. Na razie po porodzie nie są bolesne, oby tak zostało 😍
 
O shit. I nagle sobie wyobraz jak by było że tak jak byś np - uprawiała seks z mężem i dziwnym trafem bys zaszła w ciążę, bo byś była pewna że wkładka dobrze tam siedzi (wiem że miałaś invitro, ale cuda czasem się zdarzają w postaci takich zazwyczaj wypadków). Ale numer...
no wiem, że cuda się zdarzają i ja nie chce ryzykować bo mogłabym urodzić dziecko niepełnosprawne (u mnie podłoże genetyczne problem translokacji wzajemnej więc wcześniej moja komórka musiała być przebadana i wyselekcjonowana a też nie było w czym wybierać bo mój poziom rezerwy jajnikowej jest masakrycznie niski 🥲) stąd wkładka niestety chyba zainwestuje i pojadę za granicę przeprowadzić podwiązanie jajników Niemcy albo Czechy🤔
no nic czekam moja gin złożyła reklamacje i niby za free ma się teraz wszystko odbyć🤷‍♀️
 
A ja się zastanawiałam nad śpiworkiem i kuźwa nie wiem czy kupować czy nie, czy lepiej cieplej ubrać, przykryć kocem i nałożyć pokrowiec by ciepło trzymało...

Trochę wydatków jest przed zimą i świętami a jeszcze wczoraj napisał nam właściciel mieszkania, że końcem października kończy nam się umowa i od listopada nowa umowa i podwyższa nam odstępne o 200 zł na miesiąc 😱 wyobrażacie sobie? Dwa miesiące przed świętami, gdzie ludzie mają zaplanowane wydatki a ten, że podwyżka odstępnego. Ja pierdole, tak się z N wkur*****na niego, że nie umiemy tego przeboleć. W przyszłym tygodniu chcemy się z nim spotkać i obgadać wszystko, bo skoro chce podnieść cenę to niech nam wszystko naprawi to co się w mieszkaniu psuje nie z naszej winy...
Napisałam dzisiaj do niego smsa z prośbą o to by nową cenę wniósł od nowego roku. Zobaczymy czy się zgodzi. Cymbał jeden... 🤬🤬🤬
ja tam nie kupuje żadnego śpiworka a i kombinezonu nie zamierzam chyba, że będzie sroga zima albo wyjedziemy na narty🤣 (ale kupię jak będzie naprawdę poniżej 10. Najwyżej tydz przesiedzimy i poczekamy w domu za nim przyjdzie a i może przeceny będą 😂)
ja mam 2 kurteczki ciepłe, parę bluz polarowych i rampersy dwa polarowe, kocyki różnych grubości i nakładkę na spacerówkę powinno starczyć👍

ale niektórzy ludzie to nie mają serca, ej serio no ja rozumiem, że to jego własność i chce zarobić, jeszcze ceny poszybowały do kosmicznych granic ale przed świętami coś takiego co za BEZDUCH🤬
 
reklama
O masakra!
Ja pierdziu, to jakiś dramat!.


Moja eksploruje cały pokój. Na szczęście jeszcze poza nie wychodzi.


Trzymam kciuki, u mnie jednak już jest, tylko z Jagodą udało się, że wrócił dopiero po zakonczeniu karmienia 🙈

Nie ma to jak rzucić takim tekstem do ateistki, ja też leję nadal 😂😂
Swoją drogą w tym samym konteście wylądowałam kiedyś pod biurkiem ze śmiechu, jak podpisałam się w mailu Katolina zamiast Karolina 😂😂

Ja mam ten, ale outletowy więc zapłaciłam 4 dyszki mniej. Link do: Ariete 4169 MULTI STEAM SYSTEM+
Sante Christo Katolina. Amen 🙏
😂😂😂😂
 
Do góry