reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
ddzień dobry dziewczyny.
Ja oczywiście już się witam , kawa się robi. Śliczna ta córka koleżanki ❣

8.30 fryzjer,później trochę załatwien mam.
Wczoraj padłam z córką o 20😁,ale co się dziwić.

Kolacja świetna kebab i cola😳😳,postanowienie ostre że ostatni taki weekend i koniec,bo pobije rekord z córką 20 kg, już ok 5-6 mam. 🤪
 
ddzień dobry dziewczyny.
Ja oczywiście już się witam , kawa się robi. Śliczna ta córka koleżanki ❣

8.30 fryzjer,później trochę załatwien mam.
Wczoraj padłam z córką o 20😁,ale co się dziwić.

Kolacja świetna kebab i cola😳😳,postanowienie ostre że ostatni taki weekend i koniec,bo pobije rekord z córką 20 kg, już ok 5-6 mam. 🤪
Postanowienia są fajne (gorzej z trzymaniem się ich 🤣😅)

Poza tym dużo zdrówka dla maluszka.
Który tydzień?
 
Hej ,ja też nie śpię:D
Cieszę się od rana tym dniem bo po 14 dziewczynki zostają u męża rodziców a my idziemy w miasto. Teściowa już przeżywa jak dadzą radę. A ja mówię jej ,żeby się nastawila bo póki dziadek nie pracuje dzieci będą u nich często:D
Kiedyś było narzekanie ,że mało.jeździmy to teraz poczują co oznacza być dziadkami :D
 
Ja wstałam tylko na chwilę do WC... Lekko kłuje mnie po stronie lewego jajnika (tego z którego była owu)... Hmmm, nie wiem czy to coś oznacza, bo w zasadzie bez powodu czasami z prawej strony jakby prawy jajnik też mnie kłuje (a nie ma połączenia z macicą)...

Zaraz idę spać dalej (spanie mam tylko do 7-8 bo młodą muszę odstawić na zajęcia)... Ale po powrocie będę mogła kontynuować spanie bo młoda już wraca sama :-)
 
Ja wstałam tylko na chwilę do WC... Lekko kłuje mnie po stronie lewego jajnika (tego z którego była owu)... Hmmm, nie wiem czy to coś oznacza, bo w zasadzie bez powodu czasami z prawej strony jakby prawy jajnik też mnie kłuje (a nie ma połączenia z macicą)...

Zaraz idę spać dalej (spanie mam tylko do 7-8 bo młodą muszę odstawić na zajęcia)... Ale po powrocie będę mogła kontynuować spanie bo młoda już wraca sama :-)
Też miałam takie wczoraj.
Super,że zaśniesz jeszcze, ja nie potrafię
 
reklama
Hej. Od wieczora mam ogromny ból krzyża, niestety teraz też boli. Nie wiem co robić. Trochę się nakręcam. Jestem sama z dzieckiem od kilku dni. Bolało was już tak? Trochę się wczoraj narobiłam, posprzątałam łazienkę, umyłam meble w kuchni (ale nie był to jakiś ogromny wysiłek).
 
Do góry