reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Mam pytanie do was czy miałyście tak że np w 10 czy 12 dniu po iu a nawet w 14 test był bialuski a potem beta pokazała że jednak jesteście w ciąży? Mąż nakłonił mnie bym w 9 dniu po iui zrobił test czyli dziś. Ale biel vizira. Zero objawów jakichkolwiek nawet cycki mnie nie bolą. Zastanawiam się czy jeszcze jest szansa że się ta druga kreska pojawi czy już nie
 
reklama
Mam nadzieję że uda nam się iui A jak nie to też zastanawiamy się nad in vitro. A czemu dopiero z kwalifikował was na przyszły rok?
Dlatego na przyszły rok że będą nowe dofinansowania, ale przede wszystkim mam zrobić dwa miesiące przerwy z hormonami. Od stycznia byłam na stymulacjach, każdego miesiąca na podwójnych dawkach,dlatego mam "trochę" odpocząć. W grudniu jesteśmy umówieni na obgadanie wszystkiego, bo na wynik badań genetycznych potrzebnych do in vitro czeka się 5-6tyg.dlatego ten czas jest tak wydłużony 😔
 
Dlatego na przyszły rok że będą nowe dofinansowania, ale przede wszystkim mam zrobić dwa miesiące przerwy z hormonami. Od stycznia byłam na stymulacjach, każdego miesiąca na podwójnych dawkach,dlatego mam "trochę" odpocząć. W grudniu jesteśmy umówieni na obgadanie wszystkiego, bo na wynik badań genetycznych potrzebnych do in vitro czeka się 5-6tyg.dlatego ten czas jest tak wydłużony 😔
O kurcze to rzeczywiście długo się czeka na te badania. A iel będzie was wynosić in vitro z tym dofinansowaniem.
 
O kurcze to rzeczywiście długo się czeka na te badania. A iel będzie was wynosić in vitro z tym dofinansowaniem.
Dokładnej kwoty jeszcze nie znam, ale razem z badaniami genetycznymi(3-4tys) itd wyjdzie nas wszystko ok 12tys.
Z tego co słyszałam dofinansowania jest 5tys.
Więcej informacji dowiem się pod koniec listopada /początek grudnia.
Chociaż lekarz we wtorek na wizycie powiedział tak:
" bez dofinansowania zapłacicie 12-13tys a z dofinansowaniem 2-3tys"

Dlatego zdziwiło mnie że tyle by było dofinansowania 🤔
 
Ostatnia edycja:
Dokładnej kwoty jeszcze nie znam, ale razem z badaniami genetycznymi(3-4tys) itd wyjdzie nas wszystko ok 12tys.
Z tego co słyszałam dofinansowania jest 5tys.
Więcej informacji dowiem się pod koniec listopada /początek grudnia.
Chociaż lekarz we wtorek na wizycie powiedział tak:
" bez dofinansowania zapłacicie 12-13tys a z dofinansowaniem 2-3tys"

Dlatego zdziwiło mnie że tyle by było dofinansowania 🤔
Ja jeszcze się nie interesowałam cenami on vitro ale jeśli tak duże jest dofinansowanie to tylko się cieszyć z tego ...a tak ogólnie to myślałam ,że ceny są i tak dużo większe chyba że to zależy od danego regionu w jakim mieszkamy
 
Dokładnej kwoty jeszcze nie znam, ale razem z badaniami genetycznymi(3-4tys) itd wyjdzie nas wszystko ok 12tys.
Z tego co słyszałam dofinansowania jest 5tys.
Więcej informacji dowiem się pod koniec listopada /początek grudnia.
Chociaż lekarz we wtorek na wizycie powiedział tak:
" bez dofinansowania zapłacicie 12-13tys a z dofinansowaniem 2-3tys"

Dlatego zdziwiło mnie że tyle by było dofinansowania 🤔
Ja rozmawiałam z lekarzem to powiedział że on vitro 1400 zł. Teraz jeśli nie wyjdzie to już porozmawiam o tym bardziej szczegółowo. Ponieważ lekarz mi mówił że listopad iui 3 jak by teraz nie wyszlo a w grudniu już inviyro. Więc nie wiem jak on to chce zrobić😀
 
Ja rozmawiałam z lekarzem to powiedział że on vitro 1400 zł. Teraz jeśli nie wyjdzie to już porozmawiam o tym bardziej szczegółowo. Ponieważ lekarz mi mówił że listopad iui 3 jak by teraz nie wyszlo a w grudniu już inviyro. Więc nie wiem jak on to chce zrobić😀
Jeśli taki ma plan Twój lekarz to tylko się cieszyć że to tak szybko pójdzie 🙂
U nas odwleka się bo badania genetyczne +stymulacja więc liczę że od Nowego Roku uda nam się działać w tym temacie 🙂
 
Dokładnej kwoty jeszcze nie znam, ale razem z badaniami genetycznymi(3-4tys) itd wyjdzie nas wszystko ok 12tys.
Z tego co słyszałam dofinansowania jest 5tys.
Więcej informacji dowiem się pod koniec listopada /początek grudnia.
Chociaż lekarz we wtorek na wizycie powiedział tak:
" bez dofinansowania zapłacicie 12-13tys a z dofinansowaniem 2-3tys"

Dlatego zdziwiło mnie że tyle by było dofinansowania 🤔
Ja tez słyszałam że dofinansowania jest 5 tys na leki stymujace ale tak trzeba spełnić kilka warunków np. AMH musi być powyżej ileś itp. Cena in vitro tez zależy od metod puncja transfer dodatkowa opcja zwiększająca szanse czyli np. Naciecie otoczki narodka +500 zł.. także to co klinika to inaczej i różne cenniki ;) o dofinansowaniu 10 tys nie słyszałam... ale może jest coś nowego
 
Hej dziewczyny,
My będziemy podchodzić do IUI w następnym cyklu, choć lekarz przy moim AMH 0,28 odradza. Czytałam wasz wątek, ale nie wiem jak u was z AMH to wyglada?
Niestety nas kierują od razu na IVF ale chce spróbować choć raz tej inseminacji. Nasz wiek to 31 i starania od ponad 2 lat, nasienie jest w porządku.
Owulacje występują, pęcherzyk zazwyczaj pęka, ale cos nie wychodzi. W sierpniu biochemiczna? Przynajmniej beta na to wskazała.
Serdecznie gratuluje tym z was, którym się udało 🙏🏼❤️ Mam nadzieje ze i do nas w końcu mały cud zawita.
Ojej to rzeczywiście niskie AMH do tego każda próba in vitro zmniejsza poziom AMH , to wynik po biochemiczne czy przed? :( mam przyjaciółkę przyjaciółkę tym samym problemem i w 5 próbie w novum w Warszawie się udało... a wcześniej iui nieudane, klinikach Czechach nic , Krakowie i w Warszawie się udało:) jej amh po tylu próbach nieudanych 0,18 po 3 próbach było 0,63 ...
 
reklama
Ja tez słyszałam że dofinansowania jest 5 tys na leki stymujace ale tak trzeba spełnić kilka warunków np. AMH musi być powyżej ileś itp. Cena in vitro tez zależy od metod puncja transfer dodatkowa opcja zwiększająca szanse czyli np. Naciecie otoczki narodka +500 zł.. także to co klinika to inaczej i różne cenniki ;) o dofinansowaniu 10 tys nie słyszałam... ale może jest coś nowego
Do tego trzeba pamiętać że kilka wizyt przed in vitro które kosztują, badania genetyczne żeby zakwalifikowali także ja z tych przypadków które znam to pomimo dofinansowania nie bylo tanio :) ale fakt że moi znajomi musieli jeszcze dojeżdżać, noclegi itp. A niektóre badania co dwa dni , nie mówiąc że jednej koleżanance torbiel wyszedl więc dodatkowe badania ... a każda klinika chce badania robic u siebie pomimo tego że masz z innego miejsca ;) także jak komuś się uda zrobić za 3 tys to korzystajcie co klinika to może inaczej :)
 
Do góry