reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
To dziwne bo jak dofinansowania 5 tysięcy to tak czy Siek się kwota nie zgadza bo wyszło by 7, 8 tysi A nie 2, 3. Ale życzę Ci aby najmniej bo wiadomo że to wielkie koszta.
 
reklama
To dziwne bo jak dofinansowania 5 tysięcy to tak czy Siek się kwota nie zgadza bo wyszło by 7, 8 tysi A nie 2, 3. Ale życzę Ci aby najmniej bo wiadomo że to wielkie koszta.
Dlatego mnie też zdziwiła kwota którą powiedział lekarz (2 tys in vitro). Dlatego nie biorę tego na poważnie i liczymy się z większymi kosztami. Bo wydaje mi się trochę nie realne żeby dofinansowania było 10tys.
Ale czas pokaże jakie to będą kwoty 🤔
🙂
 
Dlatego mnie też zdziwiła kwota którą powiedział lekarz (2 tys in vitro). Dlatego nie biorę tego na poważnie i liczymy się z większymi kosztami. Bo wydaje mi się trochę nie realne żeby dofinansowania było 10tys.
Ale czas pokaże jakie to będą kwoty 🤔
🙂
Bo Ty Reniu też z dawca nasienia in vitro dobrze pamiętam?
 
Ja jeszcze się nie interesowałam cenami on vitro ale jeśli tak duże jest dofinansowanie to tylko się cieszyć z tego ...a tak ogólnie to myślałam ,że ceny są i tak dużo większe chyba że to zależy od danego regionu w jakim mieszkamy
Ja jak zaczynaliśmy przygodę to brałam różne opcje i dowiadywałam się o ceny czy w ogóle nas na to stać... I z mojej wiedzy bez 15 tys nie ma co zaczynać (jak się uda to 5 dofinansowania ale i tak zostaje 10) plus dojazdy ewentualne noclegi... jak mi znajomi opowiadali historie to roztrzęsiona kobieta z korytarza do męża dzwoniła żeby szedł po pożyczkę bo na dzien dobry chcieli 3 tys za badania I inne takie dlatego wolałam być przygotowana... ale tak jak pisalam wcześniej może co klinika to inaczej... nie wiem jak u Was ale u mnie iui też 800 zł a ja biorąc pod uwagę wszystkie badania drożność,krew, leki to wyszło ponad 3 tys ;) dlatego cennik a rzeczywistość to dwie różne rzeczy:) ale życzę by każdej się udało jak najtaniej i by sue udało ;)
 
Ja jak zaczynaliśmy przygodę to brałam różne opcje i dowiadywałam się o ceny czy w ogóle nas na to stać... I z mojej wiedzy bez 15 tys nie ma co zaczynać (jak się uda to 5 dofinansowania ale i tak zostaje 10) plus dojazdy ewentualne noclegi... jak mi znajomi opowiadali historie to roztrzęsiona kobieta z korytarza do męża dzwoniła żeby szedł po pożyczkę bo na dzien dobry chcieli 3 tys za badania I inne takie dlatego wolałam być przygotowana... ale tak jak pisalam wcześniej może co klinika to inaczej... nie wiem jak u Was ale u mnie iui też 800 zł a ja biorąc pod uwagę wszystkie badania drożność,krew, leki to wyszło ponad 3 tys ;) dlatego cennik a rzeczywistość to dwie różne rzeczy:) ale życzę by każdej się udało jak najtaniej i by sue udało ;)
U mnie sam zabieg 700 zł ,ale właśnie wszystkie badania potrzebne do podejścia do iui, które musiałam wykonać ja u mój mąż to koszt 2500 zł więc tka naprawdę podejście wyszło ponad 3 tys. Z tym, że nam lekarz powiedział, że badania ważne są 3 miesiące więc dwa następne podejścia to tylko koszt samego zabiegu ,bo nie będą powtarzać badań przy każdym podejściu także taki plus przynajmniej dlatego zależy mi aby wykorzystać czas 🙂
 
My płaciliśmy 900zl za dam zabieg plus badania chodz badania nie były jakoś drogę chyba 600zl oboje płaciliśmy. Ale wiadomo przed iui trzeba być na dwóch wizytach więc jakby to polczyl to jedna 1500zl. Wiadomo paliwo też kosztuje😂😂
 
Ja jak zaczynaliśmy przygodę to brałam różne opcje i dowiadywałam się o ceny czy w ogóle nas na to stać... I z mojej wiedzy bez 15 tys nie ma co zaczynać (jak się uda to 5 dofinansowania ale i tak zostaje 10) plus dojazdy ewentualne noclegi... jak mi znajomi opowiadali historie to roztrzęsiona kobieta z korytarza do męża dzwoniła żeby szedł po pożyczkę bo na dzien dobry chcieli 3 tys za badania I inne takie dlatego wolałam być przygotowana... ale tak jak pisalam wcześniej może co klinika to inaczej... nie wiem jak u Was ale u mnie iui też 800 zł a ja biorąc pod uwagę wszystkie badania drożność,krew, leki to wyszło ponad 3 tys ;) dlatego cennik a rzeczywistość to dwie różne rzeczy:) ale życzę by każdej się udało jak najtaniej i by sue udało ;)
Nas sama inseminacja wyszła 2 400zl ze względu że była robiona z nasienia dawcy. A jeżeli chodzi o wszystkie badania które miałam to w Klinice miałam wystawione skierowanie do szpitala na drożności więc leżałam 4dni i miałam na NFZ, a wszystkie inne badania które były potrzebne to robiłam też na NFZ (wypisał mi je ginekolog w mojej miejscowości).
 
reklama
U mnie sam zabieg 700 zł ,ale właśnie wszystkie badania potrzebne do podejścia do iui, które musiałam wykonać ja u mój mąż to koszt 2500 zł więc tka naprawdę podejście wyszło ponad 3 tys. Z tym, że nam lekarz powiedział, że badania ważne są 3 miesiące więc dwa następne podejścia to tylko koszt samego zabiegu ,bo nie będą powtarzać badań przy każdym podejściu także taki plus przynajmniej dlatego zależy mi aby wykorzystać czas 🙂
Ja też gdyby była kolejna próba to mialabym tylko wizytę 220 zł żeby ustalić termin plus koszt leków zastrzyk (jakoś ok 500zl) I sama iui 800 czyli nie było by to 3 tys tylko do 1500 bo badania w klinice u mnie nawet 6 miesięcy są ważne :)
Renia1237 ja drożność robilam w klinice bo się po 1 bałam ze bolesne po drugie straciłabym cykl i zależało mi na czasie a labolatorium nie zrobiłoby mi badań tego samego dnia jak w klinice :) drożność miałam 7 dc , 11 dnia byłam na usg i pecherzyk miał ponad 20mm więc szaleliśmy i zaszłam w ciążę niestety biochemiczna...
Ja zbieram wszystkie rachunki tak dla swojej wiedzy więc kiedyś to podliczę ;)
 
Do góry