reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dziewczyny ja też w tej ciąży zdecydowałam, że nie będę robić bety. Zbyt dużo stresu, myśli... Porównywania. W poprzednich na prawdę dostałam hopla na tym punkcie i co mama szła na dyżur prosiłam, żeby mi betę sprawdziła, aż w końcu dostałam zakaz na betę🤣😉 Czekam do wizyty u lekarza i chyba dzięki temu jestem spokojniejsza🙏 Miałam parę dni temu taka myśl... Że może zrobię betę😅 ale mąż zaraz doprowadził mnie do porządku i skończyły się moje rozkminy🤣
 
reklama
Ja jestem nieszczepiona, jestem zdania że każdy odpowiada za siebie, ja się zaszczepie za kilka lat jak zobacze że to ma sens i działa bo puki co m 2 znajomych jeden miał 2 dawki, drugi 3 dawki i obaj zachorowali i dość ciężko więc nie widzę skuteczności szczepienia.
Kolejna sprawa mój lekarz też jest zdania że każdy jest dorosły ale zaleca poczekać też jakiś czas na szczepienie się.
Dlatego mowie ze kazdy jest dorosly i na swoją odpowiedzialnosc. Wiec milo by bylo zeby nie poruszać tego tematu. Ja nie jestem zaszczepiona i nie jestem też antyszczepionkowcem jak coś. 🙆‍♀️
 
Dziewczyny ja też w tej ciąży zdecydowałam, że nie będę robić bety. Zbyt dużo stresu, myśli... Porównywania. W poprzednich na prawdę dostałam hopla na tym punkcie i co mama szła na dyżur prosiłam, żeby mi betę sprawdziła, aż w końcu dostałam zakaz na betę🤣😉 Czekam do wizyty u lekarza i chyba dzięki temu jestem spokojniejsza🙏 Miałam parę dni temu taka myśl... Że może zrobię betę😅 ale mąż zaraz doprowadził mnie do porządku i skończyły się moje rozkminy🤣
Ja bym nie wytrzymała... I tak częstotliwość co 2 dni trudno było mi wytrzymać :-p
O tototo! ❤ O to mi chodziło!

Ja wlasnie mam delikatne mdlosci, ale to tylko delikatne. Moja przyjaciółka czula od początku ze bedzie miala córeczkę. Zgadza się. A ja, mam wrazenie ze u mnie sie mały lokator wprowadza. Więc mam nadzieje, ze moje przeczucia się sprawdzą. 😊
Też mam dziwne wrażenie, że to chłopczyk, chociaż w sumie obojętne - byle zdrowe... Córce marzy się siostrzyczka - w sumie z dziewczynką miałabym łatwiej - już wiem jak obsługiwać 😂🤣😅
 
Muszę się z Wami pożegnać. Niestety moje przeczucia się sprawdziły i nie ma akcji serca... Za tydzień kolejna wizyta, bo lekarz daje 20% szans, ale serio? Jeśli zacznę krwawić natychmiast mam jechać do kliniki...
Trzymam kciuki za Wasze fasolki! Rosnijcie zdrowo

Pisać jak coś się dzieje - ok, byle nie snuć czarnych scenariuszy...
Część z nas już sporo przeszła i się i tak martwi, a dla części kobiet to pierwszy raz - im się przyda błoga nieświadomość :-) (sama ostatnio się śmiałam, że dobrze, że w pierwszej ciąży nie wiedziałam ile może się stać - byłam niebo spokojniejsza) mimo, że na forum też pisały kobiety, które straciły, też pytały o swoje objawy etc...

Mi się dziś pojawił metaliczny posmak w ustach i nie mam pojęcia jak go zbić... Jadłam zimne, ciepłe, słone, słodkie, umyłam zęby, piłam sok... A posmak wraca chwilę po przepłynięciu smaku z jedzenia...
Matko mam to samo wypiłam dziś hektolitry różnych napojów i cały czas to samo 🙈 nawet syn mi mentosy wybierał tylko żółte bo ter najbardziej lubię to i tak ten posmak w ustach zostawał 😌😜 Ale mój mąż mówi mi dziś oho zaczyna się mamusia robi zakupy bo tylko w ciąży pożeram okropne ilości jabłek bananów i pomarańczy 😜 a dziś kupiłam chyba po 2 kg wszystkiego 🤣🤣🤣🤣
 
No, z, niecierpliwością czekalam, na Odpowiedź :) to super moze bd kolejna kolezanka 💪 i oby kazda, do terminu. Min maja xD
No dziwnie tak. Moja siostra z która mam najbliższy kontakt 😅 ja mam synka 7lat a ona 5letniego .co weekend jest u nas i dzieci się bawią a my plotkujemy.. A jak będzie wszystko dobrze to we wakację razem dzieci będą się bawić a my będziemy bawić 😅
 
Matko mam to samo wypiłam dziś hektolitry różnych napojów i cały czas to samo 🙈 nawet syn mi mentosy wybierał tylko żółte bo ter najbardziej lubię to i tak ten posmak w ustach zostawał 😌😜 Ale mój mąż mówi mi dziś oho zaczyna się mamusia robi zakupy bo tylko w ciąży pożeram okropne ilości jabłek bananów i pomarańczy 😜 a dziś kupiłam chyba po 2 kg wszystkiego 🤣🤣🤣🤣
O metodach nie pomyślałam 8-)
 
Ja bym nie wytrzymała... I tak częstotliwość co 2 dni trudno było mi wytrzymać :-p

Też mam dziwne wrażenie, że to chłopczyk, chociaż w sumie obojętne - byle zdrowe... Córce marzy się siostrzyczka - w sumie z dziewczynką miałabym łatwiej - już wiem jak obsługiwać 😂🤣😅
Mi sie marzy synek, synek mamusi. Później i tak bedziemy chcieli sie starac w miare możliwości jak najszybciej o drugie. Ja pochodze z dużej rodziny i sama marze o 3 conajmniej 😊
 
reklama
No dziwnie tak. Moja siostra z która mam najbliższy kontakt 😅 ja mam synka 7lat a ona 5letniego .co weekend jest u nas i dzieci się bawią a my plotkujemy.. A jak będzie wszystko dobrze to we wakację razem dzieci będą się bawić a my będziemy bawić 😅
Super tak! Ja wlasnie tak z moja przyjaciółka bede miala. Cieszy nas ta myśl. Jeszcze sie śmiejemy ze mamy w piatek wizyte razem. Tyle ze ona godzine przede mną 😂🙆‍♀️
 
Do góry