reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Pocieszające jest to, że w pierwszej kolejności organizm odżywia dziecko, nie nas. Ja dzisiaj nie mogę patrzeć na jedzenie. Mam fatalny dzień, najgorszy od początku ciąży :( na szczęście nadal bez wymiotów, ale było rano blisko.
No na szczęście mam z czego zrzucać więc niech to wszystko idzie w fasolkę 🙈 cały czas mówiłam że chciałabym poczuć też mdłości ale czuje się jak wrak człowieka 🤦‍♀️ jakbym miała się teraz dzieckiem opiekować to leżę 🙈
 
reklama
Dziewczyny pierwsza wizyta udana 🥰🥰🥰 jest dzidzia, jest serduszko. Z USG wychodzi 7+6 a z om jest 8+1. Zarodeczek 1,49 wygląd kurczaczka. Serducho 134/min.
Zmartwił mnie tylko krwiak podkosmowkowy ale za dwa tygodnie mam wizytę i bedziemy kontrolować. Póki co sporo badań z krwi. Dostałam już skierowanie na prenatalne się zapisać w specjalistyczne miejsce i na pappa. Mam za darmo z racji wieku.
No i duphaston obowiązkowo 3 razy dziennie jako dodatek do acardu i prenatalu.
Tak się cieszę że płacze od czasu wizyty
 
Dziewczyny pierwsza wizyta udana 🥰🥰🥰 jest dzidzia, jest serduszko. Z USG wychodzi 7+6 a z om jest 8+1. Zarodeczek 1,49 wygląd kurczaczka. Serducho 134/min.
Zmartwił mnie tylko krwiak podkosmowkowy ale za dwa tygodnie mam wizytę i bedziemy kontrolować. Póki co sporo badań z krwi. Dostałam już skierowanie na prenatalne się zapisać w specjalistyczne miejsce i na pappa. Mam za darmo z racji wieku.
No i duphaston obowiązkowo 3 razy dziennie jako dodatek do acardu i prenatalu.
Tak się cieszę że płacze od czasu wizyty
Mamy tak samo!! 7+6 i 1,49 cm 🤗❤ mój kurczaczek narazie się słabo prezentuje ale za 2 tygodnie czuje ze będzie zdjęcie do ramki 😂
 

Załączniki

  • 20211104_181731.jpg
    20211104_181731.jpg
    444,3 KB · Wyświetleń: 62
Jestem po wizycie :) oficjalnie 7t 6d ,bobelek ma 1,49cm niestety ustawił się tak ze nic nie było widać dlatego zdjęcia nie dodam bo póki co kropka niewyraźna , serduszko 165 uderzeń, kolejna wizyta 23.11 wiec wtedy powinien być bardziej fotogeniczny. Potwierdzone że ciaza pojedyncza ;) Karta ciąży założona 🤗❤ tatuś mógł popatrzeć na kropka i posłuchać serduszka:) niestety z powodu glukozy 104 muszę zrobić krzywa cukrowa ale to już widziałam po wyniku że tak będzie :)
super wiadomość 😍
 
Dziewczyny pierwsza wizyta udana 🥰🥰🥰 jest dzidzia, jest serduszko. Z USG wychodzi 7+6 a z om jest 8+1. Zarodeczek 1,49 wygląd kurczaczka. Serducho 134/min.
Zmartwił mnie tylko krwiak podkosmowkowy ale za dwa tygodnie mam wizytę i bedziemy kontrolować. Póki co sporo badań z krwi. Dostałam już skierowanie na prenatalne się zapisać w specjalistyczne miejsce i na pappa. Mam za darmo z racji wieku.
No i duphaston obowiązkowo 3 razy dziennie jako dodatek do acardu i prenatalu.
Tak się cieszę że płacze od czasu wizyty
ale cudownie! ❤️❤️❤️
 
reklama
Ja mam pytanie czy jeśli bylyscie przeziebione/chore przekladaliscie badanie krwi?
Ja wlasnie niby powinnam mieć zrobione do następnego tygodnia, ale coś czuje ze nie wylecze się i chce przesunąć o jeszcze tydzień badania, ale wtedy bedzie już 10 tydzień, a nie wiem czy on nie chcial tych badań do 9 tygodnia... 🤔
U mnie prosiła o zrobienie badań przed kolejna wizyta, nie koniecznie określała tygodnie
 
Do góry