Roni21
Spider's Web
na pepowine to jest sposob hehe
a ja mam w sobote brrrr
a ja mam w sobote brrrr
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza


Aj dzis tak namietnie pisalysmy o zabobonach, ze poszlam z mama do lumpeksu i kupilysmy za cale 30zl mnostwo ubranek :-)
![]()

tylko malutka główka i stópki wystają zza wielkiej części środkowej;-)Pewnie, ze nie ma co sie zadreczac przesadami, jednak jesli komus to pomaga i czuje sie z tym ok, ma prawo wierzyc w co chce :-) i jedynym co nalezy zrobic, to to uszanowac- takie jest moje skromne zdanie :-)



Ale naprawdę położne super, zabawne i pasją o wszystkim opowiadały. No i w końcu wypróbowałam te fotele sako!!super sprawa:-):-) w przyszłym miesiącu planuję już dostosowywać mieszkanie do większej liczby osób, więc jeśli znajdzie się miejsce na taki fotel to na pewno go kupię.raiqa tez mam na przyszly czwartek usg 4d i tez czekam czy sie wkoncu maleństwo ujawni swoją płeć![]()
ja mam na 17.45
i po rozmowach przez telefon z pielęgniarkami wyczuwam miłą atmosferę:-)