reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

I... Przeczuwałam chłopca... Nawet jeden z pierwszych snów w ciąży miałam, że wyskoczył mi chłopak i od razu się przedstawił "Hej, Michael jestem"... Ale będzie miał na imię Mateusz :-)
(Po różnych bojach i wyborach wybraliśmy imię, które pasuje naszej całej trójce)
Moj maz ma Mateusz 😊 Ładne imie, chciałam juniora Mateusza ale mój już nie chce sie bawić w Juniora 😂😅
Ja po wizycie :) dzidziuch ma już prawie 4 cm :) dr dał posłuchać serduszka :) róznica z usg i om zmiejszyła sìę i dr mówi, że patrzymy na ten z OM. Więc termin na 12.06 :)
No ja tez mam 12.06. wg usg 🥰 Także piękny czas! :D
 
reklama
Gratuluję dziewczyny udanych wizyt i badań prenatalnych 😍 zazdroszczę że jesteście już na tym etapie 🙈 też bym chciała 😁😁😁

Mąż wrócił z pracy, otworzył lodówkę i chyba musiałam źle garnek z wczorajszym rosołkiem postawić bo spadł na niego i cała zawartość rozlała się i rozbryzła na kuchnię i salon 🤦‍♀️ kaaaatastrofa 🙈 fajny był tluściutki na kurce ale ścieranie tego z podłogi to syzyfowa praca 🤣🤣🤣 sprzataliśmy w milczeniu a potem nie umielismy opanować śmiechu 😁
 
Ja też wolę sn, CC to jednak operacja, a tych staram się unikać... Ok jak będą wskazania to zdrowie dziecka najważniejsze... Ale jak 2x udało się naturalnie to liczę, że tym razem też się uda :-)
Ja bym bardzo chciała SN, ale wiem, że to ruletka czy się uda.. Wiem też, że na 90% chce bez znieczulenia.. I trochę się boję, ze jeśli wyszłoby cc to będę cholernie zawiedziona, chociaż oczywiście już nastawiam się na wszystko i zgodzę się na wszystko co będzie potrzebne [emoji4]

Gratuluję pozostałych wizyt dziewczyny! [emoji7] I też wam trochę zazdroszczę [emoji3059]
 
Gratuluję dziewczyny udanych wizyt i badań prenatalnych [emoji7] zazdroszczę że jesteście już na tym etapie [emoji85] też bym chciała [emoji16][emoji16][emoji16]

Mąż wrócił z pracy, otworzył lodówkę i chyba musiałam źle garnek z wczorajszym rosołkiem postawić bo spadł na niego i cała zawartość rozlała się i rozbryzła na kuchnię i salon [emoji2356] kaaaatastrofa [emoji85] fajny był tluściutki na kurce ale ścieranie tego z podłogi to syzyfowa praca [emoji1787][emoji1787][emoji1787] sprzataliśmy w milczeniu a potem nie umielismy opanować śmiechu [emoji16]
Dobrze, że udało Wam się z tego pośmiać [emoji16] czuje ze u mnie nie byłoby tak wesoło [emoji23]
 
Ja bym bardzo chciała SN, ale wiem, że to ruletka czy się uda.. Wiem też, że na 90% chce bez znieczulenia.. I trochę się boję, ze jeśli wyszłoby cc to będę cholernie zawiedziona, chociaż oczywiście już nastawiam się na wszystko i zgodzę się na wszystko co będzie potrzebne [emoji4]

Gratuluję pozostałych wizyt dziewczyny! [emoji7] I też wam trochę zazdroszczę [emoji3059]
Ja w znieczuleniu wiem, że nadal wszystko czuję, tylko nie boli - to chcę dostać znieczulenie zewnątrz-oponowe 8-)
 
Tak jak odpowiadasz na jedną tyle ze kilka wątków naciskasz ;)
Nie tylko ty się boisz. Ja sie bardzo boje wiec nie do konca jestem zdecydowana co do szczepienia. Zobacze jak się bede czuła i jak beda sie czuły moje koleżanki. 😊
Bedziesz mogła, na spokojnie ale to wtedy jak bedziesz miala l4 chodzące, bo lezace nie bedziesz mogla niestety. Poza tym pracujesz normalnie czy to jest praca która dorwałaś? Ja np. zmienilam prace we wrzesniu i od listopada jestem na umowie na stałe wiec nie chce tak szybko isc na l4, żeby nie było ze wyłudzam 😅
Nawet sie nie przejmuj, zamierzasz przedluzac l4 czy wracasz do nich?
Tak, to moja stała praca, od 6 lat już pracuję w tej firmie i jestem bardzo cenionym pracownikiem, także też informacja o mojej ciąży została bardzo dobrze przyjęta. To w sumie takie małe korpo i bardzo dobrze traktują kobiety w ciąży, wiem po moich koleżankach które już były na macierzyńskich i L4 ☺️
 
reklama
A to sobie przedluz i niech Fie pocałują w dupę. Mimo ze fajnie się zachowali na samym początku ze cofnęli Twoje wypowiedzenie ale teraz to sie zachowują jakby chcieli Cię za to ukarać ze smialas pomyslec o odejściu od nich. 😒
Myślę, że to nie była kara, a raczej to, że ja ich nauczyłam pewnej niezawodności i jakości w pracy. Niestety mam wrażenie, że mój mózg nie jest w stanie tego ciągnąc, a bez pomocy z ich strony- stres bardzo na mnie zaczął źle wpływac.
 
Do góry