reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Pierwsza robiona 20 listopada 140, druga 22.11.-363. progesteron też robiłam przy becie i pierwszy 35.90, drugi 24,90. Także spadek ale robiłam o różnych godzinach także mam nadzieję że to tylko wahania dobowe bo nie mam żadnych plamień
Nie martw sie na zapas kochana❤ .. na pewno wszystko jest ok.. ja za 2 dni ide na kolejna bete I dam Ci znac jak mi wyszło
 
U mnie z kolei beta 50, a progesteron 17,2 nie wiem czy nie za mało.. ogólnie strasznie się stresuje x.x
 
Na ten moment raczej w normie, najwyżej powtórz przy drugiej becie tylko staraj się o tej samej godzinie mniej więcej🙂
I wiem że łatwo się mówi ale...nie denerwuj się tak, jak będzie miało być dobrze to będzie. Ja luzuje bo by szło zwariować a matka wariatka dziecku nie potrzebna😉😉
 
reklama
Do góry