reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Boże a słyszycie co chcą zrobić, ręce opadają. Rejestracja ciąży żeby nie można było jechać w razie w za granicę. Będzie wtedy grozić kara więzienia. No szkoda kometowac. Mam nadzieję że będą strajki i to konkretne. I jak w okolicy to pójdę napewno
współczuję tym ktore w tym czasie poronią... będą sie pewnie musiały tłumaczyć z tego...dramat....co dzieje sie z tym krajem...czy ludzie nie widzą do czego zmierza pis? Az tak slepi sa przez te pięćsetki i inne. Dramat. Ogólnie to uważam, ze możliwość głosowania w wyborach powinna być w pewnym wieku zakazana. Jak słyszę tekst babci mojego narzeczonego, ze "teraz to ludzie maja raj i tak dobrze jak w ameryce, a nawet i lepiej" to mi się nóż w kieszeni otwiera 🤦
 
reklama
Boże a słyszycie co chcą zrobić, ręce opadają. Rejestracja ciąży żeby nie można było jechać w razie w za granicę. Będzie wtedy grozić kara więzienia. No szkoda kometowac. Mam nadzieję że będą strajki i to konkretne. I jak w okolicy to pójdę napewno
Czytałam ze Holandia podjęła uchwale o dofinansowaniu żabiego dla kobiet z krajów europejskich w których ograniczono kobietom prawo wyboru…

Tragedia, nawet nie chce myslec o tym bo się zloszcze…
Mam nadzieje ze im się to nie uda…
Niech nas wogole ubezwłasnowolnia i zrobią z nas inkubatory…
Jeszcze niech nas każą za niezachodzenie w ciąże…
Ja kocham dzieci, pewnie nigdy bym nie podjęła takiej decyzji…
Ale poczucie ze mam wybor daje wolność…
A ta coraz bardziej jest nam odbierana…
 
Dziewczyny mam wyniki awidnosci. Rozumiem dobrze, że to przechodziłam dawno?
 

Załączniki

  • c8be09f2-7d38-449d-9c67-01706feaebad.jpg
    c8be09f2-7d38-449d-9c67-01706feaebad.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 37
Ja wam powiem ze już nie chce słuchać tych wiadomości to co się dzieje to jest tragedia...
Jak wam minął dzień? Mi nawet jako tako rano poszłam z synem do przedszkola, potem z córką lekcje przez tableta, chwile mi się zdrzemnelo później robiłam pizze i mnie poniosło bo zrobiłam aż 2 🙈 mąż będzie mieć na kolacje, teraz oglądam tajemnice miłości byle do 21 i spać, oby tylko mi noc minęła spokojnie i jutro o 10 wizyta u lekarza i obym zobaczyła ta moja kropeczke i żeby wszystko bylo dobrze
 
@ana_banana będzie dobrze, przejdziesz coś w rodzaju grypy. Ja jestem zdania że będzie dobrze 👍👍👍

Co planuje PiS ? Wiem słyszałam. Od pewnego czasu staram się unikać wszelkich wiadomości. Temat ompolityce ZAWSZE kończy się sporami i kłótniami.
Co na to ludzie i jakim cudem nadal mają takie poparcie ?
Dziewczyny na bank w każdej rodzinie jest ktoś kto sałby sobie rękę za nich uciąć.
Ja mam swoich rodziców takich. Mój szwagier swoich teściów. Mój mąż kolegę w pracy. Staną murem za pisem.
Za 500+, za 13tki, za 14tki, za ciągłe wciskanie im kitu że jesteśmy najbogatszym krajem w Europie, za to że gdyby nie PiS to żylibyśmy w skrajnej nędzy bo te wszystkie podwyżki to zemsta UE nad Polską, niby dlaczego Niemcy muszą brać podwyżki od Polaków ? Bo nam się tak powodzi i chcą nas załatwić ( niemcy francja i rosja ) ... ja takie coś słyszę przy każdej wizycie z rodzicami.

Ja żyję nadzieją, że wszystko będzie z ciążą w pożądku ... ale gdybym się miała nagle dowiedzieć, że ciąża ma bardzo ciężką wadę i zaraz po porodzie umrze... i ta świadomość że przez te długie muesiące będę nosić dziecko które zaraz po narodzeniu umrze bo nadzie nie ma żadnej ... nie wiem co bym zrobiła, nie wiem ...
 
Z innej beczki : jedziemy zobaczyć po raz 1. dzidziusia mojej kuzynki, mój facet ma być ojcem chrzestnym.
Wydaje mi się, że wypadałoby coś dać.
Bez ubranek bo tych dostała tyle, że chyba tirami jej to przywozili.
 
@ana_banana będzie dobrze, przejdziesz coś w rodzaju grypy. Ja jestem zdania że będzie dobrze 👍👍👍

Co planuje PiS ? Wiem słyszałam. Od pewnego czasu staram się unikać wszelkich wiadomości. Temat ompolityce ZAWSZE kończy się sporami i kłótniami.
Co na to ludzie i jakim cudem nadal mają takie poparcie ?
Dziewczyny na bank w każdej rodzinie jest ktoś kto sałby sobie rękę za nich uciąć.
Ja mam swoich rodziców takich. Mój szwagier swoich teściów. Mój mąż kolegę w pracy. Staną murem za pisem.
Za 500+, za 13tki, za 14tki, za ciągłe wciskanie im kitu że jesteśmy najbogatszym krajem w Europie, za to że gdyby nie PiS to żylibyśmy w skrajnej nędzy bo te wszystkie podwyżki to zemsta UE nad Polską, niby dlaczego Niemcy muszą brać podwyżki od Polaków ? Bo nam się tak powodzi i chcą nas załatwić ( niemcy francja i rosja ) ... ja takie coś słyszę przy każdej wizycie z rodzicami.

Ja żyję nadzieją, że wszystko będzie z ciążą w pożądku ... ale gdybym się miała nagle dowiedzieć, że ciąża ma bardzo ciężką wadę i zaraz po porodzie umrze... i ta świadomość że przez te długie muesiące będę nosić dziecko które zaraz po narodzeniu umrze bo nadzie nie ma żadnej ... nie wiem co bym zrobiła, nie wiem ...
Widziałam na TVP kłamstwo wypowiedź "specjalistki" z podtekstem że przypadki wad letalnych nadaja się do usuwania ciaz z powodów ratujących zycie kobiety, tzn zagrożenie życia kobiety z powodów psychiatrycznych.. Teraz to chyba psychiatra będzie orzekał o usunięciu ciąży, a nie ginekolog.. ewentualnie ksiądz mógłby zadecydować 👏👏👏
 
reklama
Do góry