reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Jejq jak ja bym zjadła tego drwala ale jechać 20 km za nim to mi się nie widzi zbytnio teraz a spinka to mi cieknie juz na sama nazwę hehe. Najbardziej się boję ze go kupie zjem a później oddam w toalecie i już odechce mi się go na zawsze hehe
 
Dziewczyny mam wyniki awidnosci. Rozumiem dobrze, że to przechodziłam dawno?
Dobry wynika:)
Niebwiem jak w przypadku toxo, ale cmv utrzymuje niska awidnosc do 20 tygodniu po wystąpieniu objawów..
Czyli wysoka oznacza ze do zakażenia mogło dojść ok 5 miesięcy wcześniej…
Pewnie z toxo podobnie:)
Ciesze się ze wyszło dobrze u Ciebie:)
Widziałam na TVP kłamstwo wypowiedź "specjalistki" z podtekstem że przypadki wad letalnych nadaja się do usuwania ciaz z powodów ratujących zycie kobiety, tzn zagrożenie życia kobiety z powodów psychiatrycznych.. Teraz to chyba psychiatra będzie orzekał o usunięciu ciąży, a nie ginekolog.. ewentualnie ksiądz mógłby zadecydować 👏👏👏
To ja się już zapisuje do psychiatry 😂
Może żółte papiery dadzą mi wolność😂😂😂
 
Dziewczyny a ja zaczynam kurcze trochę się martwić, od początku mam bardzo dużo śluzu, białawy ale bezwonny. Ale od wczoraj trochę swędzi mnie w kroku. Ale uplawy nadal te seme. Napiszcie stosujecie teraz jakies specjalne płyny do higieny intymnej? Czy szare mydło spróbować? Nigdy nic nie stosowałam. Zawsze ten żel co do mycia. Nigdy nie miałam problemów ale teraz wiem że wszystko tam bardziej wrażliwe
Kupiłam dopiero płyn do higieny intymnej biooil ale napisane że od 8tygodnia można stosować. Ogólnie używam na codzień ziaje na podrażnienia.
 
A ja dziś dorsz na masełku z ziemniakami i kapusta kiszona😂
Na fastfoody akurat nie mam ochoty:)
Gorzej tylko bo słodkiego mi się chce, choć nie przepadam za słodkim:)
To ja kiedys slodycze tonami, teraz mnie nie ciagnie. Nie jestem tez miesna, musze miec na mieso ochote. A schabowe mi po prostu smierdza. Ostatnimi czasy co drugi dzien schabowy a dzisiaj wjechala swiezonka. I to taka tlusta ze kiedys na jej widok bym chyba zemdlala 😁
 
Boże a słyszycie co chcą zrobić, ręce opadają. Rejestracja ciąży żeby nie można było jechać w razie w za granicę. Będzie wtedy grozić kara więzienia. No szkoda kometowac. Mam nadzieję że będą strajki i to konkretne. I jak w okolicy to pójdę napewno
Spokojnie. Z tym więzieniem to póki co nie mają podstaw. A moim zdaniem to oni już wiedzą że jesteśmy w ciazy gdy lekarz wpisuje w system na wizycie stwierdzoną ciaze. Pociesze,że Holandia nam będzie fundowac darmowa aborcje lub częściowo.
 
reklama
Do góry