reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Hej dziewczyny 🙂 mam pytanie do tych z Was które są w późniejszych tygodniach, powiedzcie mi z doświadczenia jak to jest w tymi mdłościami. Ja dziś zaczęłam 7 tc, od tygodnia codziennie rano mnie wyszarpie nad toaletą (ale nie wymiotuję) a potem w ciągu dnia jest ok, normalnie idę do pracy. Coś tam mnie ciągnie i kłuje w brzuchu, mam nadzieję że to nie wróży nic złego. Jak to jest, w późniejszych tygodniach objawy się naslają, czy raczej już tak zostanie? Wiem, że to pewnie też kwestia indywidualna, ale jestem ciekawa jak to było u Was.
Hej u każdej z nas to kwestia indywidualna. Ja właśnie w 7 tyg miałam częste mdłości a teraz ustępuje i czuję się dużo lepiej. Ciągnięcia i kłucie mam również, ale jak chwilę odpocznę to ustępuje. Ja biorę duphaston 3x1 i podbrzusze boli zdecydowanie mniej. Głowa do góry, niedługo będziemy cieszyć się tym stanem🤗 wróci energia i lepsze samopoczucie
 
reklama
Drogie spytam Was od razu o swoje wątpliwości.
Nie wiem, czy należę do tych "szczęśliwców", czy powinnam zacząć się niepokoić. Do tej pory, poza wiadomym brakiem okresu, delikatnym bólem piersi i lekkiego zmęczenia to nie mam żadnych męczących objawów . Czytałam, ze sporo z Was mocno dołączają wymioty, a u mnie zero mdłości nawet...
Zdarzają się takie "cudowne" początki ciąży czy coś może być na rzeczy?
(świruje?? :D)
Zdarzają się cały czas mowie o mojej siostrze zero objawów od początku a już 30 tydzień. Cały czas mówi że gdyby nie brak okresu to sumala by dopoero jakby kopa od dziecka dostala
 
Hej,
To inny ból brzucha niż ten, który pamiętam z poprzedniej ciąży jak się rozciągało wszystko ;///
Lekarz powiedział, że kosmówka jest odklejona na niewielkim odcinku, i że prowadziła ciąże, gdzie było dużo gorzej, ale z drugiej strony jest to bardzo niebezpieczne zjawisko.
A ja chcę żeby to maleństwo, które przewróciło już mój świat do góry nogami na stare lata pozostało tam, gdzie jest ;//
Nawet jak siedzę dłużej to podbrzusze mocniej boli.
Dowiem się dopiero za dwa tygodnie czy jest lepiej. Leki muszą podziałać.
Ech ☹️ brzmi groźnie ale będę mocno trzymać kciuki 🙈 bardzo mocno, żeby maleństwo się trzymało i ładnie rosło. Odpoczywaj dużo, to ważne 😘 Ja postanowiłam słuchać organizmu i jak się wyspałam, zjadłam na spokojnie i się położyłam to nawet nie mam takich mdłości 🙈 brzuch w tej ciąży sporadycznie ciągnie. W poprzedniej miałam bóle i faktycznie poroniłam ale każda ciąża jest inna i maluszki lubią zaskakiwać 🙂
 
Ja
Prenatalne 14.01 🤞 dziś zauważyłam zabarwiony sluz, ni to kawa z mlekiem taki bardziej pod pomarańczowy nawet, wodnisty. Czy to może być od progesteronu czy jak myślicie? Nic mnie nie piecze, wczoraj jeszcze był ładny biały. Trochę mnie kłuje w podbrzuszu ale myśle ze tak jak od początku ciąży. Dużo kicham od 2 dni mogłam coś uszkodzić ? Przy 1 poronieniu byl od razu brązowy no ale i tak się martwię😒
Ja przy poronieniu miałam jeden dzień różowego śluzu i następnego dnia już bardzo krwawiłam. Plamienia trzeba skonsultować i najlepiej zobaczyć co u maluszka. Nie każde kończy się poronieniem. Bywają plamienia przez nadżerki, uszkodzenie naczynka, niedobory progesteronu, opcji jest tak dużo, że nie ma co gdybać 😘 trzymam kciuki za maluszka
 
Ja piję mało, dużo za mało ale właśnie wszystko co do picia powoduje u mnie mega mdłości, wymioty. Nawet jedzenie tak nie jak picie. Wczoraj spróbowałam kompot bo tylko tego jeszcze chyba nie piłam i znośnie ale bez rewelacji
Pij wtedy chociaż ten kompot, zobaczysz, że już niedługo bedzie lepiej
 
Dziewczyny muszę się Wam pochwalić, połknęłam moja pierwszą tabletkę w życiu - Pregna Plus! Dziecko zmienia człowieka 😁Przemogłam się i wymyśliłam, żeby popić koktajlem zrobionym przez męża na drugie śniadanie i poszło lepiej niż jak się męczyłam z wodą 😁
 
reklama
Ja
Ja przy poronieniu miałam jeden dzień różowego śluzu i następnego dnia już bardzo krwawiłam. Plamienia trzeba skonsultować i najlepiej zobaczyć co u maluszka. Nie każde kończy się poronieniem. Bywają plamienia przez nadżerki, uszkodzenie naczynka, niedobory progesteronu, opcji jest tak dużo, że nie ma co gdybać 😘 trzymam kciuki za maluszka
Dziekuje 🥰 zobaczę jak będzie jutro, na razie było to jednorazowo na pewno bede dzwonić do lekarza jak się powtórzy eh
 
Do góry