reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Cześć dziewczyny,

Powiedzcie mi czy powinnam bardzo się martwić, jestem po badaniach i w moczu wyszły mi dość liczne bakterie, leukocyty pojedyncze, białko brak.
Oczywiście juz zaczynam się stresować ale na szczęście dzisiaj mam wizytę u gine. Czy któraś z Was miała podobnie?
 
Cześć
Mam dzisiaj wizyte u nowego diabetologa. Insuliny biorę coraz więcej a cukier100 jak zaczarowany. Mam nadzieję że mi spadnie
Co do śluzu- ja nie wiem bo mam wydzielinę tabletkowa po luteinie.
Ja jak byłam na konsultacji u diabetologa to się dowiedziałam, że dobrze jest zjeść niedługo przed snem np.kanapkę z ciemnym pieczywem i wędliną, a jak rano nadal bedzie za wysoki cukier to zjeść przed snem 2 kromki ciemnego pieczywa z samym masełkiem. Ja staram się stosować jego rady i szczerze powiem, że jak mialam rano cukier 95-100 to teraz mieszczę się do 90. Z tego co pamiętam to mówił, że czasami dla organizmu ta przerwa nocna jest za długa stąd wysokie cukry rano. Może spróbuj. Raczej nie zaszodzi.
 
Cześć dziewczyny,

Powiedzcie mi czy powinnam bardzo się martwić, jestem po badaniach i w moczu wyszły mi dość liczne bakterie, leukocyty pojedyncze, białko brak.
Oczywiście juz zaczynam się stresować ale na szczęście dzisiaj mam wizytę u gine. Czy któraś z Was miała podobnie?

Trzeba zrobić posiew, czasami jest zle pobrana próbka poprostu
 
@Pola92 przed pobraniem probki moczu bardzo ważne jest aby się bezpośrednio przed dokładnie podmyć. Najlepiej samą wodą. Potem dobrze osuszyć. Dziewczyny które biorą Luteinę dopochwowo albo jakiś probiotyk powinny oddać próbkę moczu siusiając do pojemniczka przez gazę, żeby resztki leku nie zanieczyszczały próbki. Tak samo te które mają plamienia.
 
Widocznie mialas owulacji z lewego jajnika i z lewej strony zagnieździła się dzidzia tak ja sobie to tłumaczę bo tak mam. Z lewej strony jakbym bardziej wypukła była i wiem że z lewego jajnika mialam owulacje bo zawsze ja czuje.
😂 wczoraj byłam na wizycie, i już miałam się pytać czy owulacja była z lewego jajnika i czy dzieciątko jest tam umiejscowione bo mnie tam pobolewa, ale lekarz mnie uprzedził i wypalił „dzidziuś pochodzi z prawego jajnika” 😂😂😂 także… myśle ze zle sobie to chcemy tłumaczyć.
 
Dzień dobry dziewczyny.[emoji4]
Ostatnio normalnie brak mi czasu na pisanie z Wami. [emoji17] W pracy ręce pełne roboty żeby zdążyć ze wszystkim i mieć spokojne święta aż do nowego roku. Po pracy tak krótki czas leci za szybko..
Wczoraj padłam i zasnęłam o 20.[emoji44]

Objawy u mnie ustały .. wiem powinnam się cieszyć.. i próbuje, ale w pełni to chyba po wizycie która mam już za tydzień..[emoji16]

Miłego dnia dla Was [emoji4]

* Proszę też o dopisanie listy zamkniętej..[emoji4]
 
Witam wszystkie Lipcoweczki ❤️

Wczoraj miałam swoją pierwsza wizytę 😉 widziałam poraz pierwszy swoją dziecinke ❤️ O mało zawału nie dostałam jak lekarz powiedział ze musi sobie przybliżyć obraz usg bo wydaje mu się ze widzi 2 płody 😱 ale na „szczęście” (moje bo musiałabym oswoić się z myślą ze będzie jednak 2) jest jeden malutki człowieczek. Malutki bo ma tylko 12 mm. Serduszko pięknie bije ❤️ Termin z @ w zasadzie zgadza się z terminem z usg. Na usg ciąża jest 2 dni młodsza. Również dostałam acard. I masę badań.

Co to wczorajszych rozkmin na temat heparyny i acardu i tego co było kiedyś a co jest dziś… ja swoje 2 poprzednie ciaze równiez donosiłam bez jakichkolwiek leków, ba nawet nie miałam tylu badań. Na samym początku nawet nie brałam witamin bo zle się czułam po nich i tez wszystko było ok. Ale zawsze słuchałam się lekarza. To jemu trzeba zaufać a nie czytać o innych i się zamartwiać. Bo każdy organizm jest inny. Każdy przeżył co innego. Każdy ma inna sytuacje 🙂 zaufajmy lekarzowi.

Miłego dnia dla wszystkich 😉
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Powiedzcie mi czy powinnam bardzo się martwić, jestem po badaniach i w moczu wyszły mi dość liczne bakterie, leukocyty pojedyncze, białko brak.
Oczywiście juz zaczynam się stresować ale na szczęście dzisiaj mam wizytę u gine. Czy któraś z Was miała podobnie?
Może drobna infekcja. Mi wyszły ketony 1+ w moczu ale wiem że źle się czułam mało jadłam przed badaniem i mam problem z jedzeniem mięsa,A gotować nie mogę bo mam już odrzut i mdłości. muszę kupić sobie książkę dla wegetarian😅 żeby dietę trzymać odpowiednią.
 
Do góry