reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny mnie często boli lewy jajnik, chciałam zapytać czy jesteście z jednej strony tak bardziej wypukłe? Ja właśnie w miejscu lewego jajnika jestem tak bardziej wypukła niż po prawej str. Na usg nic dr nie mówił żeby coś było nie tak. Wiem że bóle kłucia to norma w pierwszym trymestrze ale zastanawia mnie to czemu zawsze lewa str albo ciągnięcie tak brzucha to wtedy cały
 
Dziewczyny mnie często boli lewy jajnik, chciałam zapytać czy jesteście z jednej strony tak bardziej wypukłe? Ja właśnie w miejscu lewego jajnika jestem tak bardziej wypukła niż po prawej str. Na usg nic dr nie mówił żeby coś było nie tak. Wiem że bóle kłucia to norma w pierwszym trymestrze ale zastanawia mnie to czemu zawsze lewa str albo ciągnięcie tak brzucha to wtedy cały
Widocznie mialas owulacji z lewego jajnika i z lewej strony zagnieździła się dzidzia tak ja sobie to tłumaczę bo tak mam. Z lewej strony jakbym bardziej wypukła była i wiem że z lewego jajnika mialam owulacje bo zawsze ja czuje.
 
Dziewczyny mnie często boli lewy jajnik, chciałam zapytać czy jesteście z jednej strony tak bardziej wypukłe? Ja właśnie w miejscu lewego jajnika jestem tak bardziej wypukła niż po prawej str. Na usg nic dr nie mówił żeby coś było nie tak. Wiem że bóle kłucia to norma w pierwszym trymestrze ale zastanawia mnie to czemu zawsze lewa str albo ciągnięcie tak brzucha to wtedy cały
Ja tez miałam kłucia i ciągnięcia po lewej stronie, teraz przeszło na prawą bardziej ją czuje 🤷‍♀️ Także ja nie wiem jak to jest
 
Spoko :) mogę stworzyć listę. Wyślijcie mi może na priv po kolei wiadomości, mam nadzieję, że nikogo nie pominę, ja też jeszcze spojrzę ile mi się uda i postaram się do końca tygodnia wysłać ;) albo lepiej. Dawajcie like do tej wiadomości i ja sobie to spiszę później a tu będę wpisywać osoby, które widzę :) .

@Majaga
@Lauantai
@Wajfaj
@Roma123
@Coff
@NattNatt
@StaramSie
@Marta1raz
@Dreamy
@Nadzieja*
@Aaagaa
@CiagleNiewyspana
@Wer-ka
@Madzia86G
@Merlot
@Ironka
@Maarimbaa
@Mania995
Jeszcze ja! :)
 
Wydzielone mam caly czas gęsta biała ale teraz już nie tak że cały czas tylko raz za czas coś wypłynie. Na początku musiałam nie raz bieliznę zmienić bo tak mokro miałam.
 
Hej 🙂 ja również chcialabym się przywitać i dołączyć, podczytuję Was od samego początku, ale z dołączeniem wolałam zaczekać. To moja druga ciąża, pierwsza niestety zakończyła się inaczej, niż byśmy chcieli. Obecnie 9+5, termin z USG na 9 lipca, jestem dobrej myśli i trzymam kciuki za nas wszystkie 🙂 miłego dnia!
 
reklama
Hej 🙂 ja również chcialabym się przywitać i dołączyć, podczytuję Was od samego początku, ale z dołączeniem wolałam zaczekać. To moja druga ciąża, pierwsza niestety zakończyła się inaczej, niż byśmy chcieli. Obecnie 9+5, termin z USG na 9 lipca, jestem dobrej myśli i trzymam kciuki za nas wszystkie 🙂 miłego dnia!
Witamy 😘 tym razem będzie ok. Bądź dobrej myśli 🤗 również życzę miłego dnia ☺️
 
Do góry