reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Też mi to pytanie męczy, bo mam prenatalne w 13+1, i teraz myślę czy nie za późno, bo jak umawiałam to tylko powiedziałam w którym dc jestem, i dostałam datę. Za tydzień mam wizytę to chyba zapytam doktora czy nie za późno by było
Też mam umówione w 13+1 ale mój lekarz robi badania prenatalne więc myślę że on wie na kiedy ustalić wizytę żeby było wszytko w terminie. Liczę też na to, że jak mam w 13 tygodniu to będzie już widać płeć.😍
 
reklama
Nie strasz…
Ja mam prenatalne w12+0….😱
Czyli już w 13 tygodniu…
Kochana, 12+0 to wg ginekologów i położnych u mnie jest 12 tydzień. W szpitalu też mi mówili, że tygodnie liczy się skończone, czyli 13+0 do 13+6 to jest 13 tydzień. Wychodzi na to, że masz idealnie w 12 tygodniu, a to jest bardzo dobry czas na prenatalne.
 
A ja się zastanawiam nad prenatalnym bo wyczytałam że jedna kobitka miała większego dzidziusia niż wg OM i 13tc to może być za późno na prenatalne. A ja właśnie w tym tyg sobie ustawiłam. Moje dzieciątko jest na razie większe o 3-4dni i sama nie wiem co myśleć. Następna wizyta u lekarza to 28.12 to będzie wg OM 10+2 a wg USG 10+6. Mam nadzieję że w tym dniu dowiem się czegoś wiecej.
Na fb to czytalas tez czytałam ten post
 
Hej dziewczyny, wybaczcie dłuższą absencję, lista już utworzona i wysłana do adminki. Jeśli jest jakaś osoba, którą widzicie, że odezwała się tylko po to by wejść do grupy zamkniętej to dajcie znać. Lista która przesłana została do Ani jest zaktualizowana w tamtym poście gdzie zaczęłam ją tworzyć ;) Jakby kogoś nie było na liście to też dawajcie znać. Brałam osoby z lików i z prywatnych wiadomości ale nie mam pewności czy nie umknął mi ktoś.
 
Jeju dziewczyny ... jak ja Wam zazdroszcze tej energii. Cos tam gotujecie. Ja omijam kuchnie szerokim lukiem i gotuje bo musze. Ale nie mam weny. Milion rzeczy bym zjadla ale kompletnie brak energii zeby cokolwiek zrobic a z tym gilem teraz to juz caly dzien w lozku :( .
Nie jestws sama tez nie mam mocy na nic tragedia obiad gotuje byle jaki byle by szybko
 
Kochana, 12+0 to wg ginekologów i położnych u mnie jest 12 tydzień. W szpitalu też mi mówili, że tygodnie liczy się skończone, czyli 13+0 do 13+6 to jest 13 tydzień. Wychodzi na to, że masz idealnie w 12 tygodniu, a to jest bardzo dobry czas na prenatalne.
Ja dzisiaj byłam na badaniach i pytałam o mój termin usg I trymestru, który mam na 23 grudnia (to będzie wg om 11+4) i lekarka powiedziała, że bardzo dobry czas. 12+0 to dokładnie tak jak napisałaś 12 tydzień nie 13. Niestety w tej kwestii wprowadzają w błąd apki.
 
A w ogóle to moje maleństwo ma się dobrze :) Byłam dziś na usg, FHR 156, dzidziulek ma 37 mm :) więc to już poważny człowieczek. Wcale nie wzachowywał się jakby planował być małym śpioszkiem. Fikał i brykał na wszystkie strony ;) (oczywiście wiem, że to ruchy mimowolne ale wyglądało to przesłodko).
 
reklama
Do góry