reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja mam prenatalne 12+5 i moja ginekolog mówiła, że to dobry termin 😃
I mnie wie tylko 1 koleżanka ale dlatego, ze słabo sie czułam i odrzuciło mnie od kawy. Byłyśmy kawoszkami 😂😂 ale też mam łatwiej bo siedzialyśmy we dwie. Teraz w 3 ale nadal sie ukrywałam. Koniec końców i tak zawsze powiedzą, że wiedzieli nawet jeśli nie było ku temu powodów 🙈🙈
 
Ja dzisiaj byłam na badaniach i pytałam o mój termin usg I trymestru, który mam na 23 grudnia (to będzie wg om 11+4) i lekarka powiedziała, że bardzo dobry czas. 12+0 to dokładnie tak jak napisałaś 12 tydzień nie 13. Niestety w tej kwestii wprowadzają w błąd apki.
To prawda, u mnie też wszystkie apki mowia, że to tydzień później. Też tak myślałam na początku pierwszej ciąży, później mnie dopiero oświecili, że to inaczej się liczy :)
 
mnie też niestety bardzo męczą wyrzuty sumienia... czuje sie źle, wymiotuję, praca stresująca, ale jakoś nie umiem się przekonać, że kogoś nie okradam....
Hej, ja wczoraj poinformowałam Szefową o ciąży. Jej reakcja mega pozytywnie mnie zaskoczyła, dlatego zgodziłam się pracować zdalnie jeszcze 2 miesiące,bo nie potrafiłabym pójść na L4 i mieć świadomość,że nie ma mnie kto zastąpić. Taki mam głupi charakter,że zawsze każdemu chce pomóc...
 
Ej zwolnijcie dziewczyny, bo nie nadąrzam Was nadrabiać 😂

Mnie dziś cos podbrzusze lekko pobolewa z prawej strony, ale troche dzisiaj sie nalatalam do gina, potem zakupy na obiad, a w domu jeszcze 2latek siedzi, bo gorączkę miał przez weekend. Na szczęście jutro do żłobka 😂 to matka pośpi 🤭🙈
 
Wgl zapisałam sie na badania prenatalne i mam 17 stycznia na 13sta. Babka przez telefon chyba nie ogarnęła, se ja na nfz choc mówiłam, ze mam skierowanie 😂 ale wyprowadzę ja z błędu najwyzej, vo kazala przyjść 13go po skierowanie na pappe
 
reklama
A ja oczywiście nie wytrzymałam i rzuciłam mężowi temat detektora tętna, wiedząc oczywiście jak to się skończy bo on jest gadzeciarz z krwi i kości… nie minęła godzinka i cyk mam już zamówiony.
U mnie w poprzednich ciążach nigdy nie bylo problemu, zeby zlapac tętno, teraz dzidziul też z tego co lekarz mowil na tylnej ściance się ulokowal, więc mam nadzieję, ze będzie ok.
 
Do góry