reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Mam dokładnie tak samo, prenatalne 22.12 o 11:20 i nie mogę się doczekać aż zobaczę dzidzię 2 lub 3 razy większą niż ostatnio, planuję robić filmik jeśli mi pozwolą. 😁 Prawda jest taka, że szansa, że jest coś źle jest bardzo bardzo mała i nie ma co się nad tym głębiej zastanawiać na tym etapie.
No to trzymam się twojego wpisu. Obie wchodzimy 11.20
 
Mam dokładnie tak samo, prenatalne 22.12 o 11:20 i nie mogę się doczekać aż zobaczę dzidzię 2 lub 3 razy większą niż ostatnio, planuję robić filmik jeśli mi pozwolą. 😁 Prawda jest taka, że szansa, że jest coś źle jest bardzo bardzo mała i nie ma co się nad tym głębiej zastanawiać na tym etapie.
Super! Cieszę się, że też tak myślisz 🙂
Ja mam na 15.20
Niesamowite że tyle nas ma prenatalne tego samego dnia 👏
 
Aha co do pryszczy Boże jakie mi wielkie syfilisy podskórne na szyi wychodzą. Nigdzie indziej. Córa będzie jak nic. W pierwszej ciąży miałam takie syfy na plecach
Ja mam na szczęce i na szyji, więc tez jakby na corę. Mam parkę już więc właściwie mi obojętne, ale jakoś tak chyba bardzo cichutko liczę na dziewczynkę. Chyba chcę, żeby synuś czuł się nadal wyjątkowy mimo, że będzie tym środkowym. Podobno im właśnie najtrudniej odnależć swoją rolę w rodzinie - najstarsze i najmłodsze to wiadomo, a ten średniak biedny taki. Dotatkowo moja córa jest typem chłopczycy, nigdy nie lubiła się stroić, sukienki, spineczki, dodatki ma w nosie, o lalkach nie wspomnę 🤪. Więc niby mam parkę a w sumie nie doświadcyłam chyba do końca posiadania „typowej dziewczynki”.
 
reklama
Przypomnicie mi w jakim okresie ciazy macie prenatalne? Jestem umowiona na 12+5 ale mam mozliwosc przelozenia na 12+1, ale nie wiem czy to mimo wszystko nie bedzie za wczesnie.
 
Do góry