reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja tak, z krwawieniem właśnie trafiłam na szpital.
Ja miałam krwiaka i mi pękł w 10tc. Bardzo krwawiłam, chcieli zostawić mnie w szpitalu, ale ja wolałam do domu wrócić.
Krwawiłam długo, chyba w drugim trymestrze przestałam. Jak już się oczyściło to tylko plamienie było.
Krwiak był bardzo duży na usg prenatalnym wyglądał jak trzeci pusty pęcherzyk. Pytali się czy nie podawali trzech zarodków? Na początku ciąży go nie było. Wszystko się dobrze skończyło :-)
 
Ja miałam krwiaka i mi pękł w 10tc. Bardzo krwawiłam, chcieli zostawić mnie w szpitalu, ale ja wolałam do domu wrócić.
Krwawiłam długo, chyba w drugim trymestrze przestałam. Jak już się oczyściło to tylko plamienie było.
Krwiak był bardzo duży na usg prenatalnym wyglądał jak trzeci pusty pęcherzyk. Pytali się czy nie podawali trzech zarodków? Na początku ciąży go nie było. Wszystko się dobrze skończyło :-)
A gdzie był usytuowany? Bo u mnie coś raz napomknął lekarz że na łożysku czy przy łożysku.. boje się strasznie..
 
reklama
napewno bedzie piękne serduszko. Trzymam kciuki.
Tak wlasnie udalo sie i jakis wolny termin w klinice wyskoczyl w czwartek - widac pecherzyk ciazowy z pecherzykiem zoltkowym;) czuje sie w miare ok, jedynie co to nudnosci, dziwny posmak w ustach i czasem nie wszystko moge zjesc;) ale nie narzekam :) za 16 dni kolejna wizyta :) takze mam nadzieje, ze wtedy bedzie serduszko ;) zobaczymy:)
 
Do góry