reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny może któraś z Was tutaj miała przygodę z krwiakiem w 14tc? Okazało się że jest dziadostwo 3,5x1cm.. jestem na oddziale w szpitalu mam tylko leżeć i czekać.. ale na co czekać, to ja nie mam pojęcia..
ja miałam krwiała w 6 tc. dwa tygidnie oszczedzania duże dawki prgeteronu, no spa i po dwuch tygodniach juz po krwiaku nie było śladu. Przeszukałam fora - zdarza się bardzo czesto. musisz naprawde się oszczedzac.
 
reklama
A gdzie był usytuowany? Bo u mnie coś raz napomknął lekarz że na łożysku czy przy łożysku.. boje się strasznie..
U mnie był obok dzieci, ale chyba nie obok łożyska. W 12tc wyglada jak kolejny pęcherzyk. W 10tc to jeszcze nawet dobrze go nie było widać. Ogółem jest szansa i to spora ze wszystko będzie dobrze. Nerwy teraz nie służą bo podnoszą ciśnienie krwi. Nie masz wpływu na to co będzie. Tule mocno.
 
reklama
Ja miałam krwiaka i mi pękł w 10tc. Bardzo krwawiłam, chcieli zostawić mnie w szpitalu, ale ja wolałam do domu wrócić.
Krwawiłam długo, chyba w drugim trymestrze przestałam. Jak już się oczyściło to tylko plamienie było.
Krwiak był bardzo duży na usg prenatalnym wyglądał jak trzeci pusty pęcherzyk. Pytali się czy nie podawali trzech zarodków? Na początku ciąży go nie było. Wszystko się dobrze skończyło :-)
Mam jeszcze jedno pytanie, czy miałaś też takie brązowe jakby brudzenie? Jakby takie drobne grudki brązowe? Ciężko jakkolwiek to nazwać..
 
Do góry