reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciążowe

reklama
Wyszlo takie zdj jak zrobilam.kolejne
 

Załączniki

  • 20211220_150107.jpg
    20211220_150107.jpg
    940,5 KB · Wyświetleń: 271
  • 20211220_150050.jpg
    20211220_150050.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 266
  • 20211220_150002.jpg
    20211220_150002.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 265
  • 20211220_131614.jpg
    20211220_131614.jpg
    141,8 KB · Wyświetleń: 258
  • 20211220145845.jpg
    20211220145845.jpg
    224,2 KB · Wyświetleń: 257
Ja ebie, przecież nie ma drugiej kreski.
Nie musisz byc nie miala zapytac kogoś o zdanie i komentarze ja jebie daruj sobie takie komebtarze wiele osob wstawia posty podobne do mojego na innych stronach nie masz potrzeby nie odpisuj ps . Nie bylam pewna wiec zapytalam i nie chce zbednych nie milych komentarzy liczylam na pomoc a nie hejt
 
Nie musisz byc nie miala zapytac kogoś o zdanie i komentarze ja jebie daruj sobie takie komebtarze wiele osob wstawia posty podobne do mojego na innych stronach nie masz potrzeby nie odpisuj ps . Nie bylam pewna wiec zapytalam i nie chce zbednych nie milych komentarzy liczylam na pomoc a nie hejt
Chcesz pomocy? Proszę bardzo. Jak coś wg Ciebie jest na teście to idź na betę. I masz 100% gwarancji. Już pomija fakt, że w instrukcji testu nie ma wzmianki o tym, że wynik odczytuje się poprzez nałożenie filtra czy o tym że test trzebaby rozebrać. Ale jednym sprzętem ty robisz foto , a na innym my oglądamy... Jedna coś zobaczy, inna nie, a ty nadal nie wiesz czy jesteś w ciąży. Po drugie to, że "na innych stronach" inne dziewczyny wypisują jakieś bzdury, nie znaczy, że trzeba w nie wierzyć czy powielać. Jak ktoś napisze, że przed ciążą uchronił go sex przez skarpetkę to zaczniesz to stosować? Nie. Trzeba więc też trochę własnego rozumu używać...
 
A co do postu to na logikę... Masz instrukcje i rób jak jest na niej. Kreska testowa jest na każdym teście i to ta co u ciebie wyszła. Jak na jakiejś stronie napiszą, że domalowuja kreskę to ty też tak zrobisz?
 
reklama
Wyszlo takie zdj jak zrobilam.kolejne

Nie ma tu żadnej kreski ciążowej. Jest kreska testowa ponieważ uwaga niespodzianka ona zawsze tam jest. To nie jest tak, że kiedy ciężarna sika na test to przychodzi krasnal i tę kreskę tam dopiero maluje. Test ma tę kreskę i pod wpływem moczu z odpowiednim stężeniem bety ona się zabarwia. Poczekaj z 2-3 dni i zrób sobie badanie krwi będziesz miała pewność i oszczędzisz czas na przerabianiu fotek
 
Do góry