reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Wątpię. Od razu powiedzieli że święta spedzę z nimi 🤷‍♀️ tu w szpitalu. Nadal mam takie lekkie krwawienie żywą krwią więc nie mam złudzeń co do tego.
Jednak najważniejsze że wszystko w porządku z dzieckiem, bardzo przykro że takie coś cie spotkało, a jeszcze przed świętami, ale my jesteśmy w twojej dyspozycji, pisz śmiało 😀
 
Mnie chyba ta cukrzyca ciązowa dobija. Odmawiam sobie wszystkiego a i tak efektów brak raczej [emoji24] co najgorzej na mnie wplywa i jak myślę że jeszcze 6 miesięcy to mam ochotę zaplakac się do reszty.. jak jeszcze miałabym się kluć z insuliną [emoji24][emoji24][emoji24]
Masz problem na czczo? Mi się udało zejść że 110 do 86
 
O matko nie doczytam. Jeśli chodzi o glukometry po.iar z różnica ok 15 nie jest wada danego glukometra tylko norma. Zawsze tak będzie. Ważne by przed pomiarem umyć rękę nie wziąć zbyt mało lub zbyt dużo krwi. Jeśli mam watpliwosci bo cukier jest zbyt wysoki robię 3 pomiary- zazwyczaj dwa są podobne i te biorę jako właściwe.
 
reklama
Do góry