reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Hej! To ja też się nieśmiało witam. Z OM termin powinnam mieć na 31.08, a dziś mija 4t5d :) ciąża wykryta bardzo wczesnie bo w 23 dc, a to po to, żeby przyjmować szybko heparynę :)

Pierwszą wizytę będę mogła mieć 3 lub 11 stycznia. :) i teraz się mocno zastanawiam, bo z jednej strony chciałabym szybciej na USG zobaczyć, ze wszystko jest ok, a z drugiej boje się że w 5t4d nie będzie serca i będę się stresować :) niestety jestem po dwóch stratach, stad moje rozkminy.
Mozesz iść, ja poszłam by zobaczyć czy w ogóle jest pęcherzyk i w dobrym miejscu. Wiedziałam że nic innego nie zobaczę ale byłam spokojniejsza. Nie wiem ale w tej ciąży to miałam schodzę na punkcie pozamacicznej
 
reklama
Cześć dziewczyny! :) forum czytam już od dawna, ale jakoś nie miałam odwagi się odezwać.
17.12 pojawiły się dwie kreseczki na teście,
21.12 beta 505, a 23.12 1142.
Według OM termin na 22.08.2022 :)
Czekam już z niecierpliwością na pierwszą wizytę, która dopiero będzie 3.01.
Witaj dobrze że dołączyłaś im więcej nas tym lepiej 🙂
 
I tak z innej beczki pytanie odnoście sylwestra. To moja pierwsza ciąża wiec mama i teściowa zestresowane są bardziej niż my i wiercą dziurę w brzuchu żebyśmy odpuścili zabawę sylwestrowa. Ja na tą chwile czuje się bardzo dobrze, jedyne co to bolą mnie piersi i dokuczają zaparcia wiec nie planowałam z tego rezygnować. Ale jednak w obecnych czasach w takiej grupie osób cos można przywlec i zaczynam mieć wyrzuty sumienia ze myśle tylko o sobie i za faktycznie cos może się wydarzyć.
To zależy czy znasz wszystkie te osoby i czy ufasz im, że uczciwie powiedzą jak będą chorzy. Jesteś szczepiona?
 
I tak z innej beczki pytanie odnoście sylwestra. To moja pierwsza ciąża wiec mama i teściowa zestresowane są bardziej niż my i wiercą dziurę w brzuchu żebyśmy odpuścili zabawę sylwestrowa. Ja na tą chwile czuje się bardzo dobrze, jedyne co to bolą mnie piersi i dokuczają zaparcia wiec nie planowałam z tego rezygnować. Ale jednak w obecnych czasach w takiej grupie osób cos można przywlec i zaczynam mieć wyrzuty sumienia ze myśle tylko o sobie i za faktycznie cos może się wydarzyć.
My zrezygnowalismy z imprez masowych gdzie nie wiemy z kim przebywamy a i tak nie mamy pewności, ale też nie można dać się zwariować. Dzisiaj lekarka też mówiła żeby jednak w tym I tr trochę się odizolować ze względu na okres wirusowy, nie tylko covid. Oni w szpitalu jesień zima zawsze mają więcej przypadków poronień.
 
To chyba masz termin na koniec lipca?
@MtV pisałam Wam o tym moim terminie ale na lipcowych mamach wszystkie będą tak do przodu pisane wiadomości: objawy, pomiary że ja po stracie...😔 dołączyłam do Was 🥰 przyjelyście mnie... blizej mi z tematami do Was , jestem spokojniejsza jak Was czytam. Samo to że miałam mieć USG 15.12. a faktycznie miałam dopiero dzisiaj spowodowało że nie pisałam nic od jakiegoś czasu... Już nie mogłam się doczekać. Mam na 30.07.termin.jeszcze lekarz mi mówi że późno się zgłaszam jak dzwoniłam tele porada 14.12. i pytalam czy po teście negatywnym mnie przyjmą... to do byla nie ...to dziś mi mówi że może mi przepadnie becikowe bo jestem za późno na wizycie...swoją drogą z moim myśleniem jest teraz tak ciężko że zapomniałam że istnieje becikowe... a jak Was czytam mam to samo jakieś zaniki pojedynczych słów, o odkładaniu rzeczy i szukaniu ich za kilka godzin nie wspomnę...
 
Jestem za wątkiem prywatnym. Ale rozgościć się będę mogła ewentualnie po badaniu 4 stycznia, okaże się wtedy, czy jest zarodek... Mam ciągle w głowie słowa lekarza "szansa jest tak 50 na 50" 😢
 
Dziewczyny, jakie bierzecie witaminy? Czy któraś bierze metylowany kwas foliowy? Jak go wtedy łączycie z tymi ciążowymi witaminami?
Ja biorę kwas foliowy 2 razy dziennie z firmy ....richt......, Sumawit d 1 raz, ma jod Wit d i kwas foliowy i właśnie brakuje mi pozostych witamin żelazo, magnez i z grupy dha omega może coś polecicie już bez kwasu f. Jodu i Wit D. Od dzisiaj dolozony mam duphas.... To co biorę jest na wskazanie od lekarza.
 
reklama
tak jestem szczepiona ale mam już małą ilość przeciwciał
a skąd wiesz że masz mała ilość przeciwciał? Robiłaś badania?

My na imprezę sylwestrową idziemy do mojej kuzynki, chociaż nie bardzo mi się chce. Nie chce jeszcze nic mówić o ciąży a pewnie będą proponować alkohol chociażby szampana.
 
Do góry