reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Jak by Ci to powiedzieć... Na kwiatku i pszczółce? Hahha :* zrobiłam w tym cyklu jak zalecała moja gin jeszcze przy wcześniejszej ciąży i pykło najwidoczniej. W dodatku biorę od czerwca "pregna start" bardzo polecana przez moja gin i faktycznie jak po 1 ciąży o którą długo się starałam i straciłam zaczęłam brać pregne i zastosowałam się do poleceń to 1 cykl i pyk. później w ciąży pregna plus
Co to za zalecenia?
 
reklama
Pamiętajcie, że nawet jakbyście miały owu tego samego dnia to mogło innego dnia dojść do zagnieżdżenia, a i sama beta ma dość duże widełki także nie ma co do końca porównywać wyników z koleżanką 😉 tak żebyście się tym nie stresowały
 
reklama
Do góry