reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Witajcie, jestem dziś po wizycie, trochę mnie martwi rozbieżność pomiędzy wiekiem z USG a OM, bo różnica to aż 6 dni...z usg wychodzi 7t3d A wg OM 8t2t. Cykle mam raczej regularne, więc jestem trochę niespokojna.. chyba dlatego że w ciazy która zakończyła się poronieniem od początku też były takie rozbieżności.. Co prawda moja beta w 4t0d wynosi tylko 15 więc może faktycznie ciąża jest poprostu młodsza.. Ale niestety jestem chyba bardziej niespokojna niż wcześniej.. Ale zobaczymy pozostaje czekać. ;)
U mnie tez jest podobna różnica.Kolo tygodnia...
 
reklama
Niby moja Pani doktor bardzo uspokajała, bo przy takiej wielkości zarodka to każde przesuniecie ma ogromne znaczenie..pozostaje nam cierpliwie czekać i wierzyć że będzie wszystko ok ;)
Mnie życie cały czas uczy cierpliwości. Chociaż nie powiem jest ciężko tyle czasu nic nie wiedzieć. Tak musimy być dobrej myśli😊
 
Cześć, proszę o rady, jeśli któraś z Was ma/będzie miała podobną sytuację. Podpisuję w końcu umowę o pracę - ten temat ciągnie się w mojej firmie już od października, ale jest to duża firma, wiec wiadomo jak jest (pracowałam dla nich dlugo na b2b). W każdym razie w grudniu zaszłam w ciąże, o której mój pracodawca wie. Muszę iść niedługo na badania medycyny pracy. Pytanie, czy lekarz zapyta, czy mogę być w ciąży i czy to może w jakiś sposób mnie wykluczyć potem z zasiłku macierzyńskiego, jeśli potwierdzę? Generalnie chcę pracować jak najdłużej, nawet do sierpnia jak się uda, bez żadnych zwolnień etc. bo praca mnie bardzo odstresowuje, a pracuję zdalnie z domu przy komputerze więc dla mnie to naprawdę bardziej zbawienie niż jakbym miała siedzieć nagle i nic nie robić.
 
Cześć, proszę o rady, jeśli któraś z Was ma/będzie miała podobną sytuację. Podpisuję w końcu umowę o pracę - ten temat ciągnie się w mojej firmie już od października, ale jest to duża firma, wiec wiadomo jak jest (pracowałam dla nich dlugo na b2b). W każdym razie w grudniu zaszłam w ciąże, o której mój pracodawca wie. Muszę iść niedługo na badania medycyny pracy. Pytanie, czy lekarz zapyta, czy mogę być w ciąży i czy to może w jakiś sposób mnie wykluczyć potem z zasiłku macierzyńskiego, jeśli potwierdzę? Generalnie chcę pracować jak najdłużej, nawet do sierpnia jak się uda, bez żadnych zwolnień etc. bo praca mnie bardzo odstresowuje, a pracuję zdalnie z domu przy komputerze więc dla mnie to naprawdę bardziej zbawienie niż jakbym miała siedzieć nagle i nic nie robić.
Ja bym nie mowila, moja pracodawczyni ktora wiedziala o mojej coazy mowila zebym nie mowila ;)
 
reklama
Do góry