reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test PAPP-A

Daria1486

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2021
Postów
102
Dziewczyny, robiłam pappa w 10+4 tc
Wyszło mi takie coś
Białko raczej norma ale martwię się czy nie jest podwyższona wolna beta..(
Ktoś miał tak? Czy ma sens nakręcać się ze coś jest nie tak?
A jeszcze na usg idę we wtorek to będzie 12+5 tc, nie wiem czemu lekarz kazał mi tak wcześnie przed usg te badania robić 🤷🏻‍♀️
 

Załączniki

  • 1F7EB6C3-983B-47FB-BF15-6A0F019658A2.jpeg
    1F7EB6C3-983B-47FB-BF15-6A0F019658A2.jpeg
    28,1 KB · Wyświetleń: 801
reklama
Dziewczyny, robiłam pappa w 10+4 tc
Wyszło mi takie coś
Białko raczej norma ale martwię się czy nie jest podwyższona wolna beta..(
Ktoś miał tak? Czy ma sens nakręcać się ze coś jest nie tak?
A jeszcze na usg idę we wtorek to będzie 12+5 tc, nie wiem czemu lekarz kazał mi tak wcześnie przed usg te badania robić 🤷🏻‍♀️
Nie interpretuje się wyników samemu. Lekarz wpisuje je do programu razem z danymi z usg i komputer wylicza wynik skorygowany
 
Jesli na usg idziesz w 12+5 to na krew powinnas isc tego samego dnia lub w 12+4 i doslać lekarzowi wyniki. U mnie tak było, zeby te oba testy daly najlepsze wyniki muszą zostać wykonane w tym samym czasie. Co do samych wynikow krwi są one wrzucane do specjalnego programu, nie odczytasz ich sama.
 
Jesli na usg idziesz w 12+5 to na krew powinnas isc tego samego dnia lub w 12+4 i doslać lekarzowi wyniki. U mnie tak było, zeby te oba testy daly najlepsze wyniki muszą zostać wykonane w tym samym czasie. Co do samych wynikow krwi są one wrzucane do specjalnego programu, nie odczytasz ich sama.
Tez miałam tego samego dnia a później meila z wynikiem. Ale niektorzy lekarze tak właśnie każą iść szybciej żeby przyjść z wynikiem już. Tylko po co tyle szybciej jak wynik jest chyba w 2/3 dni
 
Jesli na usg idziesz w 12+5 to na krew powinnas isc tego samego dnia lub w 12+4 i doslać lekarzowi wyniki. U mnie tak było, zeby te oba testy daly najlepsze wyniki muszą zostać wykonane w tym samym czasie. Co do samych wynikow krwi są one wrzucane do specjalnego programu, nie odczytasz ich sama.
Niekoniecznie, w moim mieście na wyniki czeka się 4-5 dni i lekarz, do którego jutro idę na badania prenatalne, mówił żebym najpierw poszła na krew i przyszła już z gotowymi wynikami na wizytę. Widocznie są dwie szkoły 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Niekoniecznie, w moim mieście na wyniki czeka się 4-5 dni i lekarz, do którego jutro idę na badania prenatalne, mówił żebym najpierw poszła na krew i przyszła już z gotowymi wynikami na wizytę. Widocznie są dwie szkoły 🤷🏻‍♀️
U nas jeszcze inaczej. USG i pobranie krwi w tym samym dniu, wyniki z krwi za 2 tyg i wtedy trzeba jeszcze raz do lekarza iść omówić wyniki
 
Do góry