reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test PAPPA

reklama
Szkoda że trafiłaś na jakąś słabo poinformowaną panią w rejestracji bo powinna od razu powiedzieć, że to są dwa badania albo chociaż się zdziwić, że robisz tylko jedno
Mówiłam, że chce wykonać test pappa, w poprzedniej ciazy tak powiedziałam i miałam wszystko, zorientowałam się wczoraj wieczorem jak weszłam sprawdzić czy są wyniki. Nie widziałam co ona wpisała w komputerze, szkoda czasu, nerwów i pieniędzy, ale nic juz nie poradzę.
 
Mówiłam, że chce wykonać test pappa, w poprzedniej ciazy tak powiedziałam i miałam wszystko, zorientowałam się wczoraj wieczorem jak weszłam sprawdzić czy są wyniki. Nie widziałam co ona wpisała w komputerze, szkoda czasu, nerwów i pieniędzy, ale nic juz nie poradzę.
Może jest szansa na reklamacje? Albo może z tej pobranej krwi da się zrobić to drugie badanie za dopłatą? Mają tam jakiegoś konsultanta do pogadania?
 
No wlasnie. Ja bym zlozyla reklamacje, bo samo bialko pappa jest bezuzyteczne bez tego drugiego wyniku. Babka wprowadzila cie w blad i teraz musisz poniesc dodatkowe koszty. Ja bym napisala pismo, moze ci zwroca pieniazki za to pierwsze badanie. Probka krwi jest wyrzucana niedlugo po badaniu, bo krew tez sie rozklada i jest pozniej niezdatna do badania.
 
Kochane kobietki, mam pytanie, mój lekarz jest nieosiągalny póki co.

Robiłam test PAPPA w Diagnostyka. W poprzedniej ciazy jak go robiłam to miałam dwa wyniki: test białka pappa i wolna jednostka beta HCG. Tutaj Pani chyba przy rejrstracji coś pomyliła bo mam sam wynik pappa. Czy on będzie wystraczalny? Czy mogę zrobić jutro czyli będzie to w innym terminie samą betę HCG?
Na stronie diagnostyka widzę, że rzeczywiście są to dwie oddzielne pozycje i powinnam zapłacić coś koło 300 zł, a płaciłam 180 zł... z drugiej strony nie mam pewności, że wynik będzie dostępny do środy rano wtedy mam wizytę.
Czy ktoś z Was się orientuje Czy te dwa badania mogą być wykonane w innym terminie ? Martwię się tym bardziej, że to białko PAPPA wyszło mi baaaardzo niskie :-(
 
reklama
Do góry