reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test PAPP-A

Ja miałam też cukrzycę ciążowa i jeszcze nadciśnienie wiek 32 a ze test Pappa to tylko statystyka również na podstawie chorób, wieku itd.tym bardziej bym była spokojna bo te wszystkie czynniki właśnie zawyżają wynik. Moje były jak wyrok bo doczytałam że nawet nie ma wyniku 1:1 tylko ze 1:4 to najniższy więc przy dwóch trisomiach śmiertelnych to jakby juz brak zupełnie nadziei, jeszcze dwa razy nifty musiałam robić bo z pierwsza próbka było coś nie tak i zanim pobrali druga, wysłali to wyniki nie zdążyły przyjść do amnipunkcji bo tak bym jej pewnie nie robiła a ze z niepewności byłam wrakiem człowieka więc się jej poddałam tym bardziej ze musiałabym byc pod stała opieka cała ciąże bo jeśli bym w ogóle urodziła to dzidzia by z miesiąc może pożyła. W każdym razie synek ma już 10 miesięcy i okaz zdrowia także bądź spokojna, wszystko się wkrótce wyjaśni
Dziękuję za potrzymanie na duchu. Jestem w miarę spokojna o dziwo gdzie rez mam nerwice ale z tyłu głowy gdzieś cały czas tam jest to ze cis może być nie tak. Dziękuję
 
reklama
Do góry