reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Cześć dziewczyny, nieśmiało dołączam do wrześniowych mam choć chyba na spokojnie wolałbym jeszcze odczekać 3-4 tygodnie. No ale w kupie raźniej i zawsze wsparcie nieocenione :)
Mam termin na 8.09, jestem po Usg serduszkowym. Nie wiem jak doczekam do kolejnego bo poza brakiem apetytu i pobolewanie brzucha nie mam żadnych znaczących objawów wiec cały czas się zastanawiam czy aby na pewno wszystko ok. Trzymam kciuki za wszystkie dzieciątka - niech rosną zdrowo ❤️
 
reklama
Omg, ale słaba sytuacja... Swoją drogą i nas po poronieniu były wątpliwości co do możliwej przyczyny (nie robiłam badań genetycznych, bo to było pierwsze poronienie) i ginekolog zasugerowała, żeby zrobić seminogram. Mąż mówi, że to było jedno z najgorszych doświadczeń w jego życiu 😂.
Hah no mój się ociągał, nawet proponowałam, że mogę iść z nim 🤣 ale zwiał po cichu i nawet nie przyznał kiedy termin
 
Hej dziewczyny jak tam Wasze samopoczucia? Ja dzisiaj kolejny dzień mdłości, nic mi się nie chce jeść , nic mi nie smakuje, a głodna jestem . Na nic nie mam ochoty 😐
 
Ja dzisiaj chodzę śpiącą, wstać nie mogłam, zjadłam śniadanie i poszłabym dalej spać 🤷‍♀️ dodatkowo jest mi smutno bo nie mogę mamy odwiedzić bo jej koleżanka z pracy ma covid ☹ nie wiem czy to hormony ale jest mi przykro że chce mi się płakać 🤷‍♀️
 
Ja dzisiaj chodzę śpiącą, wstać nie mogłam, zjadłam śniadanie i poszłabym dalej spać 🤷‍♀️ dodatkowo jest mi smutno bo nie mogę mamy odwiedzić bo jej koleżanka z pracy ma covid ☹ nie wiem czy to hormony ale jest mi przykro że chce mi się płakać 🤷‍♀️
Doskonale Cię rozumiem bo od czwartku siedzę w mieszkaniu i z nikim się nie widywałam przez moje przeziębienie i też mi się tęskni żeby się z kimś zobaczyć.
 
reklama
Do góry