reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Ehhh... a ja jestem zła sama na siebie.... też tak macie że po owulacji w kierunku okresu nie macie ochoty na sex 😫😫😫 ja nie wiem ja sie w ogóle nie umiem rozluźnić..... oczywiście mój mąż zaraz to widzi i nic z tego nie ma.... nie wiem co sie ze mną ostatnio dzieje ale mam juz tego sama dość 😥😥😥wczoraj w łóżku aż się popłakalam.... wykańcza mnie to "robienie dziecka " aż miałam myśl w głowie żeby odpuścić bo tak sie dalej nie da
Tez tu ostatnio narzekałam że moje libido po owulacji jest ZEROWE 😭😭😭 Do tego susza straszna, ale ja zwaliłam wine na progesteron który biorę w drugiej części cyklu ... w przyszłym cyklu juz odstawiam i zobaczyny czy coś się zmieni
 
Ehhh... a ja jestem zła sama na siebie.... też tak macie że po owulacji w kierunku okresu nie macie ochoty na sex 😫😫😫 ja nie wiem ja sie w ogóle nie umiem rozluźnić..... oczywiście mój mąż zaraz to widzi i nic z tego nie ma.... nie wiem co sie ze mną ostatnio dzieje ale mam juz tego sama dość 😥😥😥wczoraj w łóżku aż się popłakalam.... wykańcza mnie to "robienie dziecka " aż miałam myśl w głowie żeby odpuścić bo tak sie dalej nie da
Hormony - progesteron tak działa…
 
Serio nie miałam pojęcia że to tak działa 🙈wcześniej tak nie miałam. Albo moze nie widzialam tak tego ... albo progesteron był niski. Cholipcia wie.
Albo nie zwracałaś uwagi.
Kiedyś to było - dzisiaj mam ochotę na seks, dzisiaj nie, okej.
A teraz jesteś świadoma i wiesz w jakiej jesteś fazie cyklu. Tzn, zastanawiasz się nad tym.

Ale generalnie powiązanie dni cyklu i libido jest ogromne.
 
Trzymamy kciuki za dwie kreski 🤰 :

@Estuś 08.01 ✅
@Suoal 12.01 ✅
@MamaR 12.01 ✅
@@nxious 12.01 ✅
@Nantes 20.01
@Bibi89 22.01
@Hope99 23.01
@Weronik@29 25.01
@Paulusman 26.01
@Natalia91 26.01
@Aewea 27.01
@Fifonka 27.01
@MoniaJ2424 27.01
@AnnEmPe 31.01
@Nel331 02.02
@QueenK 02.02
@Lebkuchen_mum 06.02
@Kasiek88 08.02
@klaudioszek 12.02
@pannadarianna 12.02
@c_or_nelia 14.02

Jeżeli chcesz się dopisać, pisz!
U mnie dziś biel ... no nic, czekam na okres i zrobimy aktualizacje daty na polowe lutego 🤷🏽‍♀️
 
Albo nie zwracałaś uwagi.
Kiedyś to było - dzisiaj mam ochotę na seks, dzisiaj nie, okej.
A teraz jesteś świadoma i wiesz w jakiej jesteś fazie cyklu. Tzn, zastanawiasz się nad tym.

Ale generalnie powiązanie dni cyklu i libido jest ogromne.
Ja mam zawsze najwieszke libido przed samym okresem a właśnie w dni płodne chce mi się najmniej
 
reklama
Albo nie zwracałaś uwagi.
Kiedyś to było - dzisiaj mam ochotę na seks, dzisiaj nie, okej.
A teraz jesteś świadoma i wiesz w jakiej jesteś fazie cyklu. Tzn, zastanawiasz się nad tym.

Ale generalnie powiązanie dni cyklu i libido jest ogromne.
Ja mam największe libido w okres i w płodne 😈 Później tez ciężko
 
Do góry