reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Hej :)
@Klaudeczka94 nie poddawaj się! jeszcze nic nie jest przesądzone - mocno trzymamy kciuki! plamienia się zdarzają i to nawet częściej niż nam się wydaje i wszystko kończy się dobrze :)
Też się zaczynam zastanawiać, czy nie iść do ośrodka i poprosić ginekologa o skierowanie na te badania skoro są refundowane.
Ja chodzę na NFZ i badania mam darmowe ale minus jest taki że wszystkie wyniki trafiają od razu do poradni więc wgląd mam dopiero na wizycie ;) Ja jutro jadę na pobranie ale tylko podstawówka - morfologia, glukoza i mocz. Zakaźne mam jeszcze aktualne z poprzedniej ciąży, może Coombsa mi powtórzy na nastepnej wizycie bo jestem Rh(-) :/ Trochę stresuję się glukozą bo w listopadzie miałam 98 na czczo i to już jak na moje oko wysoko. W poprzednich ciążach nie miałam cukrzycy ale wiadomo lata swoje robią..
 
Dziewczyny jestem po 1szej wizycie. Serduszko bije 🥰. Dostałam skierowanie na badania podstawowe, oraz receptę na euthyrox ( miałam już wynik tarczycowych badań bo robiłam razem z betą. W poprzedniej ciąży też TSH było wysokie i brałam lek, później wróciło do normy).88 Za tydzień około mam przyjść na kontrolę z wynikami i wtedy kartę ciąży zakładamy i dostanę skierowanie na badania prenatalne.
 
Dziewczyny jestem po 1szej wizycie. Serduszko bije 🥰. Dostałam skierowanie na badania podstawowe, oraz receptę na euthyrox ( miałam już wynik tarczycowych badań bo robiłam razem z betą. W poprzedniej ciąży też TSH było wysokie i brałam lek, później wróciło do normy).88 Za tydzień około mam przyjść na kontrolę z wynikami i wtedy kartę ciąży zakładamy i dostanę skierowanie na badania prenatalne.
Gratulacje, super wieści ☺️
 
reklama
Cześć dziewczyny, chciałam się bardzo nieśmiało przywitać, jako już chyba jedna z ostatnich :D Test wykonany dzień przed spodziewaną miesiączką, już mocno dodatni. Wczoraj pierwsza beta 272, ale kosmiczny progesteron bo 110ng/ml 😯 Cykl miałam stymulowany i dojrzały dwa pęcherzyki, stąd może wysoki progesteron, a może ciąża mnoga... Ale mimo wszystko boję się że może być coś złego :( Jutro powtarzam te same badania i zobaczymy, wiem że progesteron ma dużą zmienność, ale mimo wszystko. Jestem po jednym poronieniu zatrzymanym równo rok temu, więc strach jest tym większy.
 
Do góry