reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Ja idę w środę na usg, we wtorek chyba zdecyduje się na tą pappa z krwi. A ktoś wie jaki to koszt? Jeszcze nie mam refundowanego tego badania.

Czuje się trochę lepiej. Bo już nie muszę jesc co 2 h ale wytrzymuje już 3-4 h :-) bo wcześniej to jak nie zjadłam co 2 h to mnie strasznie mdliło. Teraz też mnie mdli po jedzeniu ale takie uczucie głodu czuje już rzadziej. Bo wymioty to mam tylko naszczescie poranne, więc do przeżycia :-) :)

No to super ze niedługo będziesz miała wyniki. Trzymam kciuki za zdrową dziewczynkę!
Ja jestem ciekawa co u nas będzie, lekarka spytała się podczas ostatniego usg kogo mamy w domu i usłyszawszy nasza przeplataną kombinacje plciowa dzieci to teraz stwierdziła że będzie dziewczynka. Ona prowadzi 3cią moją ciążę, i córkę nam powiedziała w 13 tc na 70%, a syna dopiero kolo 19-20 tc. Wcześniej młody za cholere nie chciał się ujawnić, z potty shot do tej pory nie wiem jak tego siurka chował. A mowią ze to dziewczynki wstydnisie :-)

Dla mnie najważniejsze zeby było zdrowe, imiona zarówno dla dziewczynki i chłopca wybrane :-) dzieci zaakceptowały.
Mi za Pappa powiedzieli w prywatnej klinice 680zl. Ja mam bezpłatne ze względu na wiek 🤣
Fajnie,gdyby była dziewczynka. Z chińskiego nawet chodzi,ale kto wie :)
 
reklama
Dzień dobry, mamusie, widzę że nie tylko u mnie złego samopoczucia ciąg dalszy....mdli mnie tak jak mdliło cały dzień, w nocy obowiązkowe wymioty pustym żołądkiem, ostatnio pojawiła się krew, musiałam coś podrażnić. Wchodzę w czternasty tydzień ale chyba będę jedna z tych co to na pierwszym trymestrze złego samopoczucia nie pożegnają.
Życzę Wam miłej i leniwej niedzieli, zdrówka i sił na kolejny tydzień😘😘😘
Mi przeszły w poprzedniej ciąży w 14tyg,wiec może jest jakaś nadzieja,ze nie potrwa to już za długo.
 
Od dwóch tygodni nie mam żadnych objawów ciąży, nie czuję się w ciąży. Już raz to przechodziłam, poronienie zatrzymane i było dokładnie tak samo. Bo czy możliwe jest, żeby na początku 11 tygodnia nic mi nie było? Żadnych, absolutnie żadnych zmian w ciele? Nastawiłam się na najgorsze, tak jest mi łatwiej bo i tak wiem co usłyszę.
 
reklama
Do góry