reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

W końcu jakaś w miarę sensowna pogoda, nie ma może słońca ale przynajmniej temperatura znośna :tak::tak::tak:
A u nas pogoda pod zdechłym Azorkiem....
Tylko ,ze ja i tak muszę siedzieć w domu, a wczoraj już czułam ze będzie padać bo nie dosyć ,ze noga to jeszcze głowa mnie bolała....:no: Czuję się jak barometr...

Mailen
śliczny kolor , tylko teraz masz częste wizyty u fryzjera żeby mieć taką ładną grzyweczkę.;-)
Ale mam dzisiaj mega lenia...
 
reklama
hej !!!

zdrówka !!! co z tymi choróbskami ?!

a ja pisze jeszcze z pracy i jakoś wdrożyć sie nie mogę, nie ma to jak w domku wieczorkiem klikać !!!

idę sobie oblukać Majlenke :-) nową !!!
 
hehhe super wyglada Szymon od Nenar w podkoszulku i z lodem w ręce i zaraz obok w śniegu Olinek :-D

Mailen no super !! bardzo mi sie podoba !! :-D
 
ha ha ha to fakt śmiesznie się złożyło z tym śniegiem i lodami :-):-D

a co do komplementów to DZIEKUJĘ WAM BAAARDZO Wy zawsze umiecie poprawić humor;-):tak: z grzyweczką to 5 min na podcięcie już nie raz taką miałam,nie byłam z niej do końca zadowolona ale spoko lubie eksperymentować na włosach i nie lubie wyglądać ciągle tak samo:-D, a kolorek mam taki cieply, taka ciepła mleczna czekolada z delikatnymi refleksami na grzywce:-p
 
Pomocy
Macie może jakiś sposób na nudności w ciąży, wymiotuje jak tylko coś zjem ...
ratunku

:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

GRATULACJONY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na wrześniówkach dziewczyny podawały całą masę sposobów ale ja zapamiętałam dwa jedzenie często w małych ilościach, imbir
A przy ostrych wymiotach można dostać coś od lekarza.:tak::tak:
 
zaneta to już pewne !!!! gratulacjony
u nas choroby jakoś do przodu, Majella troszkę lepiej, K złapało, ja tez cos czuję w gardełku nie bardzo

Mailen super wyglądasz, tak młodziutko, nie to co my stare baby


 
Żaneta GRATULACJE!!! A zastanawiałyście się ostatnio która następna :-)
Mailen - bardzo podoba mi się Twój kolor...

U mnie do kaszlaka Marka dziś dołączył Michał. A Tomek jest świeżo po anginie ropnej. Ja się trzymam.
 
reklama
Żaneta, ale super wiadmość. Ja też chcę:tak:

Domicela, zdjęcie Julki rewelacja! Jakie ona ma kiteczki! Moja Mandolinka ma chyba dłuższe kity niż Misiulina.

Moje dziecko przez ostatnie 3 dni wypiło jakieś 100 ml płynów (łącznie!).
 
Do góry