reklama

witam

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2005' rozpoczęty przez beciaa, 18 Grudzień 2004.

1. beciaa

beciaa Gość

Hej. Witam wszystkie mamy. Ja rónież spodziewam sie dziecka jakos tak pod koniec sierpnia. Dokładnie nie wiem jeszcze kiedy, ponieważ nie byłam u lekarza (urlop). O ciąży dowiedziałam się dwa dni temu :D i mam nadzieję, że test domowy mnie nie zawiedzie, tak jak nie zawiódł mnie przy pierwszej dzidzi. A bo i muszę Wam powiedzieć, że jestem juz mamą ... :shock: pięciomiesięcznego Piotrusia. Siedzi u mnie na kolanach i piszemy razem ten list :lol: . Ciąża jak się pewnie domyślacie była dla mnie totalnym zaskoczeniem :? , ale i rónież radościa.

Także pozdrawim serdecznie i służę radami pięciomiesięćznej mamy.

2. elfiko

elfiko lipcowe mamy ´05

czesc, witaj wsrod grubaskow :) Ja oczekuje mojej pierwszej dzidzi i juz sie nie moge doczekac kiedy to nastapi :)
    Jeszcze tylko z imieniem mam problem bo jakos nie umiemy sie z mezem dogadac w tej kwestii :) Mam nadzieje ze w koncu dojdziemy do porozumienia :))
    Pozdrowionka i caluski :D

3. reklama
  4. mania

mania Fanka BB :)

CZesc Becia bardzo fajnie ze piszesz :lol:
    i mam nadzieje, ze bedziesz tu czesciej zagladac!?
    ja tez jestem juz mama rocznego Tymoteusza a drugie malenstwo w drodze :lol:
    podobnie jak dla Ciebie dla mnie rowniez tak szybko kolejna ciaza byla ogromnym zaskoczeniem ale i OOOOOGROMNYM szczesciem :lol:
    oczywiscie zdarzaja sie dni kiedy wpadam w panike ale na szczescie szybko mijaja :wink: wiem ze bedzie dobrze bo inaczej nie moze a zawsze marzylam o trojce maluchow wiec czesc marzen sie dosc szybko spelni hehe
    pozdrawiam serdecznie no i oczywiscie pisz co u Ciebie! bedzie nam bardzo milo :lol:

5. Anonim

Anonim Gość

czesc wszystkim, mam pytanko. Chcialabym wkleic sobie drugi suwaczek ze stronki ticker-factory.com i jakos mi sie nie udaje, pomozcie mi prosze :))

6. mania

to wklejenie drugiego suwaczka jest identyczne jak pierwszego....
    jak juz wklejasz na stronce pierwszy zminimalizuj sobie okno babyboom i otworz po raz drugi strone ticer factory, ustaw drugi suwaczek, pozaznaczaj elementy tak jak chcesz, zapisz, skopiuj kod a potem identycznie jak pierwszy wklejasz tyle ze pod spodem...
    mam nadzieje ze jakos to wytlumaczylam a jesli zbyt zamotalam to daj znac :wink:
    powodzenia

7. mania

hm.. wlasciwie to nie mam pojecia czy dobrze Ci wytlumaczylam :? ja tak zrobilam i wyszlo(tyle ze z innej strony bo z ticercentral) wiec moze i Tobie sie tez uda?

8. Anonim

Anonim Gość

udalo sie!! Dzieki za instrukcje :)

9. elfiko

elfiko lipcowe mamy ´05

ten gosc to ja :) Zapomnialam sie zalogowac :) Jeszcze raz dzieki :)

10. reklama
  11. mania

to sie ciesze :lol: bo juz sie obawialam ze zamotalam :wink:

Poleć forum