reklama

Sierpniowa, podwójna mama

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2005' rozpoczęty przez beciaa, 18 Grudzień 2004.

1. beciaa

beciaa Gość

Hej. Witam wszystkie mamy. Ja rónież spodziewam sie dziecka jakos tak pod koniec sierpnia. Dokładnie nie wiem jeszcze kiedy, ponieważ nie byłam u lekarza (urlop). O ciąży dowiedziałam się dwa dni temu i mam nadzieję, że test domowy mnie nie zawiedzie, tak jak nie zawiódł mnie przy pierwszej dzidzi. A bo i muszę Wam powiedzieć, że jestem juz mamą ... pięciomiesięcznego Piotrusia. Siedzi u mnie na kolanach i piszemy razem ten list . Ciąża jak się pewnie domyślacie była dla mnie totalnym zaskoczeniem , ale i rónież radościa. Trochę mam obawy jak sobie poradzę z dwójką maluchów- spacery, gotowanie, nocki (bo to nie bliźniaki i bedą miały różne potrzeby... :roll: )

Także pozdrawim serdecznie i służę radami pięciomiesięćznej mamy.

2. mania

mania Fanka BB :)

CZesc Becia!
    ja co prawda jestem lipcowa przyszla mama ale podobnie do Ciebie tej juz mama :lol: mam 11 miesiecznego synka
    i kolejna ciaza tez byla dla mnie zaskoczeniem :wink:
    mam tez bardzo podobne obawy do Twoich ale pocieszam sie ze bedzie wesolo i maluchy beda wychowywac sie razem.
    choc drecza mnie pytania ktore z nich bedzie chodzilo pierwsze spac, ktore bedzie pierwsze kapane i ubierane itd mam nadzieje ze w praktyce pouklada sie to dosc szybko :D
    trzymaj sie cieplo no i odzywaj sie bedzie nam milo :lol:
    pozdrawiam serdecznie

3. reklama
  4. AgaR.

AgaR. Fanka BB :)

Cześć Becia!!!Gratulacje!
    Ja również jestem już mamą,mój synek Dorianek ma 20 miesięcy i jestem 10 tygodniu ciąży,więc termin mam pod koniec lipca.
    Choć z mężem planowaliśmy rodzeństwo dla naszego pierworodnego,to jednak gdy ciąża stała się faktem ziemia zawirowała mi pod stopami :wink: Ale teraz już prawie tylko radość.Piszę prawie bo mam okropne mdłości i wymioty :oops:
    Byle cię to omineło :) Jeszcze raz gratuluję i serdecznie pozdrawiam !

Poleć forum