reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

mnie strasznie i już opanowałam jedzenie z umiarem, bo później chodziłam jak napompowana.
Ja też jem głównie kwaśne, ostre, przyprawione.
Ja jeszcze zerkam na kiszone ogórki w lodowce z rezerwą😅 ale mam faze na gotowane warzywa i gotowanego mintaja.. Odrzuca mnie od ostrych smaków, przypraw, smażonego i slodyczy 🤢 ale jak zjem sobie avocado, gotowanego brokula albo rybe w potrawce to tak cholernie mi smakuje ze dostaje gwiazdek w oczach. Nigdy tak mi jedzenie nie smakowalo🤣🤣🤣 dziś wpadłam na pomysł na szparagi w miodzie z sezamem i kurczakiem... Tylko nigdzie szparagów o tej porze nie ma🤣 a tak sobie juz zamarzylam ten zestaw smaków 🤣
 
reklama
Ile kosztują? Troszke pogoglowalam co pokrywają i fakt, moze i mnie by uspokoiły. Na czym polegają te badania?
Z tego co widziałam to u mnie w mieście Nifty Pro kosztuje 1900 zł. Ale muszę dopytać czy to na pewno to Pro bo na stronie nifty widziałam, że były po 2200. Najlepiej poczytać na ich stronie na czym to polega.
 
Czy któraś z Was wie, czy będąc na L4 ciążowym można lecieć sobie na wakacje np. Do Chorwacji samolotem. Mam rozkminę na ten temat. Chciałabym iść na L4 jakoś szybko bo pracuje w szkole z dziećmi, ale też mam wykupione wakacje. Podpowiecie ?
 
Cześć Dziewczyny :) Niepewnie dołączam do Was, mam już swoje za sobą dlatego z rezerwą i pełna obaw, ale też wiary, że wszystko będzie dobrze :)
Udało mi się przeczytać wszystkie wpisy, więc już trochę wiem co u Was. U mnie następująco: OM 14.01, termin z kalkulacji 21.10, pierwszą wizytę mam 01.03. Bety zrobione x 2 - 10.02 - 12,5, 14.02 - 133, według kalkulacji prawidłowy przyrost.
Trzymam za Was kciuki i życzę powodzenia :)
 
Hej😁
Chcialabym dołączyć,pewnie jako jedna z ostatnich😊
Trochę o mnie:
W tamtym tygodniu wykonałam test ze wzgledu na spóźniający sie okres, najpierw był negatywny, po 2 dniach wykonałam znowu i był pozytywny😊
Mam już synka,.ma 1.5 roku🙃
witaj witaj ;) duża szansa ze się jeszcze jakieś mamuśki dołącza na dniach ;D
A jak ostatnia to tez dobrze, czemu by nie 😂?
Dziewczyny.. co jecie na kolacje? Już mi się pomysły skończyły

U mnie jest zawsze kanapka z czymś- teraz z jajkiem i majonezem i pomidorem x2 😂 zachciało mi się :)
W ogóle mam parcie na majonez zamiast masła od kilku dni 😂
Cześć Dziewczyny :) Niepewnie dołączam do Was, mam już swoje za sobą dlatego z rezerwą i pełna obaw, ale też wiary, że wszystko będzie dobrze :)
Udało mi się przeczytać wszystkie wpisy, więc już trochę wiem co u Was. U mnie następująco: OM 14.01, termin z kalkulacji 21.10, pierwszą wizytę mam 01.03. Bety zrobione x 2 - 10.02 - 12,5, 14.02 - 133, według kalkulacji prawidłowy przyrost.
Trzymam za Was kciuki i życzę powodzenia :)
witaj w klubie, tez OM 14.01 i w teorii termin na 21.10 ale z data zapłodnienia mi się nie zgadza wiec czekam na usg ci by się dowiedzieć coś więcej 😂
Witaj witaj im nas więcej tym raźniej ❤️
 
Dziewczyny w poniedziałek miałam wizytę No i miałam robione usg, jakoś od 3 dni mam taki śluz lekko brunatny. Czy usg z poniedziałku może mieć wpływ ? Albo to ze teraz wg kalendarza powinnam mieć miesiączkę ma wpływ ? Powinnam się martwić ?
 
Cześć Dziewczyny :) Niepewnie dołączam do Was, mam już swoje za sobą dlatego z rezerwą i pełna obaw, ale też wiary, że wszystko będzie dobrze :)
Udało mi się przeczytać wszystkie wpisy, więc już trochę wiem co u Was. U mnie następująco: OM 14.01, termin z kalkulacji 21.10, pierwszą wizytę mam 01.03. Bety zrobione x 2 - 10.02 - 12,5, 14.02 - 133, według kalkulacji prawidłowy przyrost.
Trzymam za Was kciuki i życzę powodzenia :)
witaj na pokładzie. Ja dzień później miesiaczka i dzień później planowana data porodu.
 
reklama
Dziewczyny w poniedziałek miałam wizytę No i miałam robione usg, jakoś od 3 dni mam taki śluz lekko brunatny. Czy usg z poniedziałku może mieć wpływ ? Albo to ze teraz wg kalendarza powinnam mieć miesiączkę ma wpływ ? Powinnam się martwić ?
Niby w terminie spodziewanej miesiączki może coś takiego wystąpić, ale nie wiem czy przez 3 dni, kiedy masz wizyte? Może zadzwoń do lekarza i zapytaj zrobi dodatkowe usg żebys była spokojniejsza 🤔
 
Do góry