reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
No to sporo kasy biora sobie za zdrowie dzieci a niby bezplatna sluzba zdrowia :crazy:
Dociu byl:tak: bardzo dziekuje za woreczki napewno sie przydadza:tak:
 
AneczkaK i masz racje w takich sytuacjach najlepiej się poznaje druga stronę po jej zachowaniu ja ufam mojemu mężowi ja w zeszły roku zachorowałam dość poważnie na kamienice nerki jeden kamień rodziłam półtora tygodnia wstawałam po cichu w nocy z bólem i go nie budziłam a on i tak zawsze wiedziała i się wybudzał i jazda do szpitala na kroplówkę 20 km o 3 nad ranem i wtedy poczułam że on się jednak moim stanem przejmuje nie spał 2 noce bo przez kamień wreszcie wylądowałam w szpitalu bo nerka przestała mi pracować i lekarze powiedzieli że jak się to utrzyma tak dalej to nie wiadomo co dalej ze mną będzie czy operacja i usuniecie kamienia czy nawet nerki ale dzięki bogu wysiusiałam tego bydlaka i nerka zaczęła z powrotem pracować i wtedy najbardziej chyba czułam się kochana przez niego jak widziałam jego zmartwioną minę i troskę na buziulce:sorry2: często bywa że jak nam się pokomplikuje w życiu ludzie potrafią się rozstawać i nie umieją być ze sobą w tak trudnych sytuacjach jak na przykład ciężka choroba lub śmierć kogoś bliskiego
 
AGNIESZKA kUBA TEZ JIELUBI NA BRZUCHU LEŻEĆ JAK NAJBARDZIEJ ZNIENAWIDZPONA POZYCJA A LE PODKŁADAM MU TAKA PODUSZKE DO KARMIENIA FASOLKĘ I MA ZNACZNIE BARDZIEJ ZADOWOLONA MINĘ ZDJĘCIE W GALERII

JA ZASZCZEPIŁAM kUBE NA ROTAWIRUSY ALE TERAZ TO JUZ aNECZKA ZA PÓŻNO BO TRZZEBA TĄ SZCZEPIONKĘ 2 DAWKI PODAĆ DO KOŃCA 4 MIESIĄCA
MY ZA ROTA PLACILIŚMY RAZ 300 A ZA 2 DAWKĘ 400 NIE WIEM DLACZEGO TAKA RÓŻNICA ZA 5 W 1 PŁACIMY 125 A PNEMOKOKI 300
 
pneumokoki 4 x 300 zl
rotawirusy 2 x 300 zl

wiem ze w nietorych aptekach idzie dostac odrobine taniej ale mi sie nie chce latac i korzystam z tych co zamawia przychodnia

w grudniu bede dodatkowo szczepic na ospe wietrzna - 150 zl

Ja słyszałam że po tej szczepionce rotawirys często bywa że dzieci dostają tak zwanego skrętu kiszek ale nie powiem że jestem pewna na 100%

Ja mam w planach tylko pneumokoki ale Madzie zaszczepię dopiero jak skończy rok bo i tak nie oddaje je ani do żłobka jedynie starsze rodzeństwo Roksane i Sebastaina zaszczepię u mnie koszt szczepionki to 285 zł
 
AGNIESZKA kUBA TEZ JIELUBI NA BRZUCHU LEŻEĆ JAK NAJBARDZIEJ ZNIENAWIDZPONA POZYCJA A LE PODKŁADAM MU TAKA PODUSZKE DO KARMIENIA FASOLKĘ I MA ZNACZNIE BARDZIEJ ZADOWOLONA MINĘ ZDJĘCIE W GALERII

JA ZASZCZEPIŁAM kUBE NA ROTAWIRUSY ALE TERAZ TO JUZ aNECZKA ZA PÓŻNO BO TRZZEBA TĄ SZCZEPIONKĘ 2 DAWKI PODAĆ DO KOŃCA 4 MIESIĄCA
MY ZA ROTA PLACILIŚMY RAZ 300 A ZA 2 DAWKĘ 400 NIE WIEM DLACZEGO TAKA RÓŻNICA ZA 5 W 1 PŁACIMY 125 A PNEMOKOKI 300

rotawirus dla starszych dzieci to juz inna szczepionka i tylko 1 dawka wtedy - ale podobno jest mniej skuteczna, tak samo zreszta jak pneumo
 
reklama
LEKARZ MI MÓWIŁ ZE TO NIE JEST TAK ŻE JAK SIĘ DZIECKO ZASZCZEPI NA ROTAWIRUSY TO ONO NIE ZACHORUJE ALE JEŻELI TO PRZEBIEG BĘDZIE ŁAGODNY I NIE TRZEBA BĘDZIE DO SZPITALA JECHAĆ BO TO JEST OSTRE ZATRUCIE POKARMOWE DZIECKO SIE ODWADNIA PRZERAŻLIWIE BOLO JE BRZUSZEK
pNEUMOKOKI DOPIERO ZACZYNAMY SZCZEPIC WIĘC BĘDZIEMY MIELI TYLKO 2 DAWKI kUBA IDZIE OD WRZEŚNIA DO ŻŁOBKA WIĘC WOLĘ SIE ZABEZPIECZYĆ
 
Do góry