reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

robiłam jakieś 3 tygodnie temu .. teraz mam 7 czerwca badania, a 9 lekarza. I czeka mnie krzywa cukrowa przez to ze w pierwszej ciąży miałam cukrzyce 🙈
A nie miałaś krzywej od razu zleconej? Dziwne dla mnie...Ja w poprzedniej ciąży jak miałam to teraz w pierwszym pakiecie badań musiałam krzywą robić... Chyba że miałaś i pierwsza wyszła ok 😉
 
Ostatnia edycja:
reklama
A nie miałaś krzywej od razu zleconej? Dziwne dla mnie...Ja w poprzedniej ciąży jak miałam to teraz w pierwszym pakiecie badań musiałam krzywą robić... Chyba że miałaś i pierwsza wyszła ok 😉
Ja miałam na początku tylko glukoze, ą że z cukrzycą nie mam nic wspólnego, a glukoza wyszla dobrze, to będę miała krzywą jak wszyscy dopiero po 20 tyg.
 
Tu na otwartym wątku chyba już nas mało zostało co?
Jeszcze troszkę nas zostało 😁
Sprawdz koniecznie ferrytynine i żelazo!

ja czuje się od miesiąca jak nowo narodzona🥳 i mam nadzieję że tak zostanie na jakiś czas, te pierwsze miesiące byly zabójcze 😅.

Wczoraj miałam połówkowe, co prawda w LuxMedzie (nie do końca im ufam, bo wszystko trwało maksymalnie 10 minut🙄) ale wyglada na to że mam zdrową Dziewczynę! Jeszcze potwierdze wszystko u innego lekarza i mogę się zabierać za przyjemnosci - zakupy😉.

Trzymam kciuki za Twoje wyniki!
 
Ja miałam na początku tylko glukoze, ą że z cukrzycą nie mam nic wspólnego, a glukoza wyszla dobrze, to będę miała krzywą jak wszyscy dopiero po 20 tyg.
Ja też krzywej nie miałam. Tylko zwykłą glukoze, a krzywa miedzy 24 a 28 tygodniem🤔

To badanie ktorego się najbardziej obawiam😃
 
Ja też krzywej nie miałam. Tylko zwykłą glukoze, a krzywa miedzy 24 a 28 tygodniem🤔

To badanie ktorego się najbardziej obawiam😃
No niestety badanie nie należy do przyjemnych. Ja go wykonywałam w pierwszym trymestrze przy mdłościach, ale jakoś dałam radę, mój lekarz mi pozwolił dodać sok z ćwiartki cytryny i jakoś poszło.. Ale niestety cukrzyca jest i trzeba dietę trzymać. A dodatkowo insulinę mam na noc bo cukry na czczo mi szaleją w ciąży 😔
 
Hejka.

W temacie grupy prywatnej ( i mam nadzieje, ze to zakończy bezsensowne przepychanki słowne, które na tym wyjątkowym etapie naszych żyć nie są nam w ogóle potrzebne ) :

Czekałyśmy długo żeby się przenieśc z taka ekipa która była pewna.

Wiecie, ile już się zdarzyło „mamus z terminem na ….” Które „tylko czytają bo nie maja nic do dodania od siebie” i które wprawnym momencie okazywały się trollami lub zboczeńcami ?

Na grupie prywatnej piszemy o tematach, o których nie rozmawiamy publicznie z każdym.
Które są intymne, prywatne, rodzinne.
Dlatego na grupie prywatnej chcemy jedynie te mamusie które rzeczywiście są aktywne, nawet jeśli nie wnoszą swoich mądrości to jednak się udzielają, i są najzwyczajniej w stanie pokazać codzienna aktywnością, sposobem bycia i tym jak piszą, ze nie są zagrożeniem dla intymności grupy prywatnej.
Nie chce i nie życzę sobie jako członek tej grupy aby zdjęcia bojerów podbrzusza z i podpiersi były oglądane przez kogoś kto „tylko sobie czyta” i może się okazać 30letnim Józkiem który w ten sposób zabija nudę i potrzeby erotyczne.

Sorry.

Te z was które są tu aktywne z pewnością niebawem dostaną zaproszenia na grupę prywatna.
Te które są cichymi obserwatorami niestety będą musiały się pogodzić z tym, ze budowanie zaufania nie zadziała jeśli nie ma go na czym zbudować.

Życzę Wam wszystkim spokojnego Wtorku ❤️🫶🏼
Nie wiem czy nadal zapraszacie na tę grupę prywatną. Codziennie czytam to forum od miesiąca i często piszę a żadnego zaproszenia nie dostałam. Dołączyłam miesiąc temu o nic od tej pory nie pojawiło się na temat grupy prywatnej.
 
reklama
Nie wiem czy nadal zapraszacie na tę grupę prywatną. Codziennie czytam to forum od miesiąca i często piszę a żadnego zaproszenia nie dostałam. Dołączyłam miesiąc temu o nic od tej pory nie pojawiło się na temat grupy prywatnej.
A w ogóle ktoś z tej grupy prywatnej tu zagląda?🤔😜
 
Do góry