reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

Hej dziewczyny! Po intensywnym ciężko pracującym maju i wcześniejszym okresie który nawet nie pozwolił mi zatestować na majówkowych kreseczkach, pisze się na 04.06 :) Co prawda z tego lekko mówiąc zapieprzu w maju, nawet nie wiem czy i kiedy była owulka, ale okres powinien być albo 06.06 albo 08.06, także myślę, że w sobotę już coś by było 🤞Powodzenia wszystkim!
 
reklama
Hej dziewczyny! Po intensywnym ciężko pracującym maju i wcześniejszym okresie który nawet nie pozwolił mi zatestować na majówkowych kreseczkach, pisze się na 04.06 :) Co prawda z tego lekko mówiąc zapieprzu w maju, nawet nie wiem czy i kiedy była owulka, ale okres powinien być albo 06.06 albo 08.06, także myślę, że w sobotę już coś by było 🤞Powodzenia wszystkim!
To testujemy razem! O ile wytrzymam do soboty.
Brzuch nadal mnie boli okresowo, mam dużo śluzu białego, wodnisty a do tego mega ból głowy. Czy to cionsz?!
 
To testujemy razem! O ile wytrzymam do soboty.
Brzuch nadal mnie boli okresowo, mam dużo śluzu białego, wodnisty a do tego mega ból głowy. Czy to cionsz?!

Trzymajmy się razem!!
Testowanie w sobotę to caly dzień na cieszenie się bez konieczności siedzenia w pracy! Tak sobie tlumaczę :p Plus zaczynam urlop od poniedzialku wiec idealnie by bylo na rozpoczęcie wolnego!
 
To testujemy razem! O ile wytrzymam do soboty.
Brzuch nadal mnie boli okresowo, mam dużo śluzu białego, wodnisty a do tego mega ból głowy. Czy to cionsz?!
Ja mam to samo! Wczoraj były seksy i stary powiedział, że tak mokro przed okresem to jeszcze nie było 🧐Przewiduje nam cionsz 😅

Trzymajmy się razem!!
Testowanie w sobotę to caly dzień na cieszenie się bez konieczności siedzenia w pracy! Tak sobie tlumaczę :p Plus zaczynam urlop od poniedzialku wiec idealnie by bylo na rozpoczęcie wolnego!

Idealny moment na testowanie 🙂 Mi jakoś zawsze wypada na weekend i przy bieli zawsze mogłam się na trochę zamknąć w sobie a potem otwierać winiacza bez wyrzutów sumienia 😆
 
To testujemy razem! O ile wytrzymam do soboty.
Brzuch nadal mnie boli okresowo, mam dużo śluzu białego, wodnisty a do tego mega ból głowy. Czy to cionsz?!
Pryszcze są? Bocian srający był?? Tu nie tak łatwo kochana po dwóch, trzech objawach w cionszy być, się musisz lepiej postarać 🤣 weź np. jakąś chałupę wyremontuj czy coś. Ten brzuch to Cię pewnie z nic nie robienia boli tak jak mnie 🤣😅😂
Ps. Musiałam. Wybacz. Jad we mnie od wczoraj krąży
 
Pryszcze są? Bocian srający był?? Tu nie tak łatwo kochana po dwóch, trzech objawach w cionszy być, się musisz lepiej postarać 🤣 weź np. jakąś chałupę wyremontuj czy coś. Ten brzuch to Cię pewnie z nic nie robienia boli tak jak mnie 🤣😅😂
Ps. Musiałam. Wybacz. Jad we mnie od wczoraj krąży
U mnie stadko pryszczy, bocian przeleciał nad głową 4 razy i ciąży nie ma 🤣 🤣🤣
 
Pryszcze są? Bocian srający był?? Tu nie tak łatwo kochana po dwóch, trzech objawach w cionszy być, się musisz lepiej postarać 🤣 weź np. jakąś chałupę wyremontuj czy coś. Ten brzuch to Cię pewnie z nic nie robienia boli tak jak mnie 🤣😅😂
Ps. Musiałam. Wybacz. Jad we mnie od wczoraj krąży
To dupa bo nie widziałam w tym roku jeszcze żadnego bociana😭😭😭

Ale pryszcze są! 3 na szyi i 1 na brodzie🥰🥰🥰
 
reklama
Do góry