reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Ja byłam jedyna w otoczeniu która karmiła w ogóle. Słyszałam rady typu: po 6 miesiącach to już tylko woda .. i że to dlatego że karmię mała słabo rośnie i nie śpi. Także tego .. ;) jeśli tylko Ci się marzy tandem życzę ci go i trzymam kciuki.
U nas odstawienie trwało 4 miesiące. Ale się udało.
Opowiesz mi o tym jak odstawiłas? Ja bym bardzo chciała zrezygnować z nocnych karmien 🫣
 
reklama
Super czytać dobre wieści od was po wizytach! 😊 Ja mam jutro dopiero po 20, nie wiem jak wytrzymam do wieczora.

Siku w nocy u mnie również już weszło w normę 🙃 Kto też zmaga się ze wzdęciami? U mnie brzuch wypięty jak w 3 miesiącu i ciągle zaparcia 🤷🏼‍♀️
To ja o dziwo pozbyłam się częstych wzdęć, wypchanego brzucha (bo miałam po prostu duży, bez gazów). Trochę się leczyłam u gastrologa ale nic to nie dało, podejrzewam że to wina endometriozy. Stare zdjęcie, ale różnica w czasie to rano/wieczór. A nie jestem z tych które jedzą dużo;)
Jak mi zacznie rosnąć ciążowy brzuch to nie będę wiedziała czy to ciąża, czy wróciły 'wzdecia' 😅
 

Załączniki

  • received_421020262716908.jpeg
    received_421020262716908.jpeg
    51,5 KB · Wyświetleń: 86
To ja o dziwo pozbyłam się częstych wzdęć, wypchanego brzucha (bo miałam po prostu duży, bez gazów). Trochę się leczyłam u gastrologa ale nic to nie dało, podejrzewam że to wina endometriozy. Stare zdjęcie, ale różnica w czasie to rano/wieczór. A nie jestem z tych które jedzą dużo;)
Jak mi zacznie rosnąć ciążowy brzuch to nie będę wiedziała czy to ciąża, czy wróciły 'wzdecia' 😅
Faktycznie wygląda już na ciążowy 😁😁😁
 
u mnie razem chcieliśmy krótki odstęp...teraz mi zamarzyło się trzecie i jest 🥰namawiałam mojego ponad rok 🤣🤣🤣🤣🤣nie pytaj jak 🤣😅🤣powodzenia ! Marzenia spełniają haha
To tak jak u mnie, chciałam 3 dzieci, fakt jest taki że między starszą a najmłodszym będzie prawie 17 lat różnicy. Maż dopiero w tym roku się zdecydował, tak ma stare lata a co 🤣🤣🤣
 
Ja dzisiaj wizytuje o 18:00. Dziewczyny jestem w takim stresie, ze jeszcze nie wyszłam z łóżka. Leżę i rozmyślam 😭 mąż zajął się corka, a ja zbieram siły na popołudnie 😭
 
To tak jak u mnie, chciałam 3 dzieci, fakt jest taki że między starszą a najmłodszym będzie prawie 17 lat różnicy. Maż dopiero w tym roku się zdecydował, tak ma stare lata a co 🤣🤣🤣
o, to jak ze mną i moją siostrą ;) Jak reakcja córki na młodsze rodzeństwo?
Moja była bardzo kiepska (dziś sama tego nie rozumiem, ale cóż...) Mając 16 lat jak sie dowiedziałam że mama w ciąży to sie załamałam, byłam pewna, że już mnie nie kochają i nie chcą 😳🙄 Ale to było gimnazjum - inny stan umysłu :p jak poszłam do LO to już miałam swoje sprawy i mało mnie to interesowało, taka byłam wyrodna siostra. Teraz moja siostra ma 17, a ja dla niej jestem już 34 letnią 'babcią' i niestety próby nawiązania jakichkolwiek siostrzanych relacji (mimo tego że mieszkamy w jednym domu) są skazane na niepowodzenie. Może jak ona będzie miała ok 30 to się uda 🤪
 
reklama
Może to głupie, ale jestem w 8tc i już myślę o plci🤭 czy Wy też tak macie? Nastawialiśmy się na synka, narzeczony o nim marzy jak większość mężczyzn, ale z kalendarza chińskiego płci wyszla nam dziewczynka(juz sie boje hormonow podczas dojrzewania😅). Czy Wy też patrzyliście na to? Czy poprzednie ciążę Wam się sprawdziły? Moja przyjaciółka dwa razy sprawdzała i jej się sprawdziło, teraz jest z trzecim i też wyszła dziewczynka😁

Mam takie myśli, bo nie ma już krwiaka I czuje się "wolna", latam że szczęścia i wiem, że za 7 miesięcy przytulę moja kruszynkę, wierzę w to cała sobą 😊😁
 
Do góry