Jeśli to faktycznie będzie 6+1, to raczej będzie już zarodek, ale serduszka może jeszcze nie być, więc nie panikuj jak cośkochane zmartwiłam się trochę tym hcg i postanowiłam ze pójdę jutro do lekarza zamiast tego 5 lipca i będzie sprawa jasnatylko mam takie pytanie czy myślicie ze jak jutro będzie 6+1 to będzie lekarz w stanie powiedzieć cos więcej oprócz tego ze jest pęcherzyk?
![]()
reklama
tak mi wychodzi z terminu ostatniej miesiączki, zobaczymy czy faktycznie tak wyjdzie z badaniaJeśli to faktycznie będzie 6+1, to raczej będzie już zarodek, ale serduszka może jeszcze nie być, więc nie panikuj jak coś![]()

Agulekjuleczka
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 17 Maj 2022
- Postów
- 2 953
Robiłam test i betę kilka dni temuA kiedy dowiedziałaś się że się udało?Robiłaś badanie z krwi czy cierpliwie czekasz do pierwszego USG?
Agulekjuleczka
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 17 Maj 2022
- Postów
- 2 953
Kurczę to u mnie prawie miesiąc później, bo 6-7 czerwcao patrz! U mnie też 9.05prawdopodobnie
Dolatkaaaaa
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 5 Czerwiec 2022
- Postów
- 196
O a ja miałam 21 ale ja mam długie cykle 33 dnioweU nas też 9 majale z USG wychodzi 01.02, więc musiało się wszystko mega poprzesuwać, bo ostatnią miesiączkę miałam 19.04
U mnie 3-4 czerwcaKurczę to u mnie prawie miesiąc później, bo 6-7 czerwca
Trzymaj się i cierpliwości. Ja też czekam.Hej, wczoraj miałam wizytę, niestety nie ujrzałam zarodka. Oczywiście Pani doktor mnie uspokajała, bo to dopiero 5+6, ale wiecie jak jest.. cały wieczór przepłakany że stresu a dziś boli głowakolejna wizyta 05.07, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze..
Aleksandra28
Zaciekawiona BB
- Dołączył(a)
- 18 Luty 2022
- Postów
- 42
Hej, byłam na wizycie 17.06 wtedy 6+5 dni. Widać było bijące serduszko. Bardzo się ucieszyłam
Miałam straszne mdłości i delikatny ból piersi. Jednak od dzisiaj nic mi nie dolega.. ani ból piersi, ani mdłości, ani zmęczenie.. tak jakby tej ciąży nie było.. naczytałam się w internecie, Ze może to oznaczać obumarcie płodu.. załamałam się trochę
wizytę mam kolejna we wtorek.. chyba oszaleje do tego czasu. Miała może która z was podobnie i wszystko skonczylo się dobrze ??

GustawKa
Zaciekawiona BB
- Dołączył(a)
- 6 Czerwiec 2022
- Postów
- 50
Kochana. Uważam, że to słuszna decyzja. Będziesz się stresować niewiedza, a stres jest teraz najgorszy. Co do tego, co będzie widać. Byłam dziś na usg mam 6t i 3d. Widziałam już serduszko.kochane zmartwiłam się trochę tym hcg i postanowiłam ze pójdę jutro do lekarza zamiast tego 5 lipca i będzie sprawa jasnatylko mam takie pytanie czy myślicie ze jak jutro będzie 6+1 to będzie lekarz w stanie powiedzieć cos więcej oprócz tego ze jest pęcherzyk?
![]()




reklama
Objawy raz są, raz nie ma, w pewnym momencie w ogóle mogą się skończyć. Każda ciąża jest inna i absolutnie brak objawów nie oznacza obumarcia. Ja na przykład od początku praktycznie nie mam żadnych objawów, a wszystko rozwija się prawidłowo. W pierwszej ciąży raz miałam, raz nie, a wszystko było ok.Hej, byłam na wizycie 17.06 wtedy 6+5 dni. Widać było bijące serduszko. Bardzo się ucieszyłamMiałam straszne mdłości i delikatny ból piersi. Jednak od dzisiaj nic mi nie dolega.. ani ból piersi, ani mdłości, ani zmęczenie.. tak jakby tej ciąży nie było.. naczytałam się w internecie, Ze może to oznaczać obumarcie płodu.. załamałam się trochę
wizytę mam kolejna we wtorek.. chyba oszaleje do tego czasu. Miała może która z was podobnie i wszystko skonczylo się dobrze ??
Podobne tematy
- Odpowiedzi
- 9 tys
- Wyświetleń
- 524 tys
- Odpowiedzi
- 3 tys
- Wyświetleń
- 202 tys
- Odpowiedzi
- 4
- Wyświetleń
- 643
Podziel się: