reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
jeden gin nawet mi powiedział, ze powyżej 4 znaczy, ze owulka była.. co jest dziwne
czemu dziwne? Przed owu prog jest poniżej 1, wiec jeśli wystąpi kilkukrotny skok to jak najbardziej może wskazywać na odbyta owulacje. To ze sam wynik może być mało zadowalający to już inna sprawa.
 
Cześć kochane. Postanowiłam do Was dołączyć, gdyż też z mężem staramy się o dzidzię. Od jakiegoś czasu Was czytam. Pora się przedstawić. Mam 27 lat. W styczniu zobaczyłam 2 kreseczki. Byłam najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. W 8 tygodniu widziałam dzidzię i jej serduszko. To był najpiękniejszy widok. W 12 tygodniu idąc na prenatalne niestety usłyszałam najgorsze wiadomości : ,, Serce nie bije. Rozwój stanął na 8-9 tygodniu,,. Czyli musiało to się stać zaraz po wizycie w 8 tygodniu. Mam Hashimoto (wyniki tsh na tamten moment 3,99 więc może to była przyczyna) , jestem również posiadaczką macicy dwurożnej więc to też mógł być powód straty. Zabieg czyszczenia macicy miałam metodą próżniową. To mój 2 cykl starań. Trzymam mocno kciuki za przyszłą zdrową ciążę moją i Waszą.
 
reklama
Cześć kochane. Postanowiłam do Was dołączyć, gdyż też z mężem staramy się o dzidzię. Od jakiegoś czasu Was czytam. Pora się przedstawić. Mam 27 lat. W styczniu zobaczyłam 2 kreseczki. Byłam najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. W 8 tygodniu widziałam dzidzię i jej serduszko. To był najpiękniejszy widok. W 12 tygodniu idąc na prenatalne niestety usłyszałam najgorsze wiadomości : ,, Serce nie bije. Rozwój stanął na 8-9 tygodniu,,. Czyli musiało to się stać zaraz po wizycie w 8 tygodniu. Mam Hashimoto (wyniki tsh na tamten moment 3,99 więc może to była przyczyna) , jestem również posiadaczką macicy dwurożnej więc to też mógł być powód straty. Zabieg czyszczenia macicy miałam metodą próżniową. To mój 2 cykl starań. Trzymam mocno kciuki za przyszłą zdrową ciążę moją i Waszą.
Hej chciałam w pierwszym odruchu napisać "rozgość się" ale w sumie to życzę ci żebyś za długo staraczką nie była 😄
 
Do góry