reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja...

Moj gin przepisal mi Yasminelle teraz koncze 3 opakowanie i czuje sie swietnie....poprawila mi sie cera,nie plamie,wydaje mie sie ze nawet troche schudlam i co najwazniejsze mam wieksza ochote na seksik z mezulem
 
reklama
witajcie. ja ponad rok biorę jasmin, jestem zadowolona, nic nie przytyłam a nawet schudłam, okres mi się skrócił z 7dni do 4, a co do libido to jest różnie, raz lepiej więcej raz mniej,
 
Czesc Dziewczyny,
ja od lat biore CILEST i nie mam zadnych skutkow ubocznych:tak:
kiedy decydowalismy sie na dziecko, po prostu odstawialam i zaszlam w ciaze od razu, bez zadnych problemow

na samym poczatku lekarz dal mi Regevidon (chyba tak to sie nazywalo), niestety mialam nudnosci i bolala mnie glowa
potem dostalam Cilest i jest znakomity
od lat mieszlam w Niemczech i tutaj tez on jest, wiec nie musialam zmieniac

tylko w okresie karmienia piersia bralam jednofazowa tabletke, ale tutaj trzeba bardzo przestrzegac czasu brania wiec jest to troche meczace
probowalam tez 3-trzy miesiecznej ochrony podawanej strzykawka, niestety wystepowaly krwawienia
 
witam mam na imie Zaneta 25 lat w maju urodzilam tego roku urodzilam corke a 3 dni pozniej przeszlam operacje jak sie pozniej dowiedzialam wycieli mi prawego jajnika 40 cmm 4 kg tak byl wiekszy niz corka wazyla ona 2600 potem mnie powiadomiono ze to byl rak nosilam jakby blizniaki teraz co 3 miesiace mam tomografie i badania krwi z tego wzgledu nie moge brac tabletek i musze lekarz powiedzial ze jedynym srodkiem antykoncepcji dla mnie jest spirala dostalam recepte za spirale nic nie placilam w Anglii jest odplatna gdy mam karte nhs dzis wlasnie mi ja zalozono dostalam spirale z miedzia taka jest najalepsza zalozenie nic nie bolalo a tyle sie naczytalam zlego wiec ja jestem adowolona mam spokoj na 7 lat nie bede jeszecze polecac ze wzgledu ze to 1 dzien teraz sa bardzo nowoczesne spirale jak i i jej zakladanie jest bardzo proste
 
Ja mam 33 lata..... i synka i własnie stosuję tabletki, ale tez zastanaiwma sie nad spiralka......
 
Mój gin przepisał mi Yasminelle nie zaczelam jeszcze zazywac czekam na @, powiedzial mi ze w trakcie zazywania moga wystapic plamienia, chcialabym schudnac mam nadzieje ze one mi w tym pomoga.
 
Witajcie...
chcialabym zasiegnac wsaszych opini co do zastrzykow antykoncepcyjnych i plastrow antykoncepcyjnych...
Jestem mama pol rocznej Hanife przez ostatnie 3 miesiace jadlam tabletki Cilest po ktorych strasznie zle sie czulam wymiotowalam bylo mi non stop niedobrze przestalam jesc tabletki wczoraj i chcialabym przejsc na inna metode antykoncepcyjna mieszkam w Niemczech i w zwiazku z tym mam nastepujace pytania...
Ile w Niemczech kosztuja:
1. plastry antykoncepcyjne
2. zastrzyk na 3 miesiace
3. spirala
Waszym zdanie ktora z tych metod jest najskuteczniejsza i najlepsza...
 
Moim zdaniem najlepsze są tabletki, może powinnaś po prostu zmienić tabletki. Kiedyś też brałam cilest, czułam się po nich dziwnie,raz szczęśliwa potem płakałam z byle powodu,po zmianie tabletek jest ok
W czasie karmienia brałam zastrzyki, ale jak tylko przestałam karmić to wróciłam do tabletek.Mają większą skuteczność no i nie trzeba kłuć...:laugh2:
Co do spirali to nigdy nie miałam.
 
Witacie ! ja mam wkładke Mirene od dwoch latek .Moge osobiście powiedziec , że jestem bardzo , ale to bardzo zadowolona.Zakładajac ja nie byłam pewna czy dobrze robie, płacac duzo pieniążków, bo kosztowała mnie 870 zł z założeniem .Przed założeniem , miałam obfite miesiaczki , bóle brzucha, a teraz wszystko sie pokonczyło_Okres mam taki mały,że wkładki bella mi wystarczają , ale to jest jeszcze nic, wogóle nie czuje bólów brzucha, a nie wyobrażam sobie spowrotem wrócic do czasów przed Mireną.Jestem mamą dwóch synków 6 i 2,5 roczku.Moje zycie stało sie piękniejsze.Pozdrawiam gorąco Gosia....
 
reklama
Mam pytanko do mam stosujących tabletki antykoncepcyjne...
Od ponad roku biore"harmonet"-i zawsze tak przypadało,ze ostatnia tabletka w poniedziałek-a środa/czwartek@....A tym razem nic cisza-jest już piatek a we wtorek powinnam zacząć kolejne opakowanie.A tu nic żadnych objawów "przepowiadających"-brałam regularnie o tej samej porze i żadnej nie pominęłam!!!!!!
Pierwszy raz mi się to zdazyło i nie wiem co robić:no::angry::angry::angry::angry:
Ciąża??????????:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(jak właściwie jest z ta skutecznością?Czy to możliwe?
 
Do góry