reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

ooo ja kiedyś też myslalam o wielopieluchowaniu 😊 słyszałam bardzo duzo dobrych opinii, szczególnie zdrowotnych no i wiadomo ekologicznych. Koleżanka tak właśnie pieluchowala córeczkę i wiem że byka zadowolona i nie przeszła na zwykle pampersy. Tylko mnie troszke przeraża ta ilość prania, to ze trzeba je impregnowac no i samo składowanie bo my mamy malo miejsca.. i w ogóle, nie wiem czy przy pierwszym maluchu podołam tym bardziej że narazie nie wyobrażam sobie w ogóle ogarnięcia tak małego człowieczka 😅 no ale pewnie poczytam jeszcse bliżej rozwiązania 😁 te Puppi są po prostu przecudowne 😍
A ja żałuję, że przy chłopakach na to nie wpadłam. Nie mam jeszcze doświadczenia, ale wydaje mi się, że zakładanie wielopielo nie różni się za bardzo od pampersów. Można pierwsze tygodnie używać zwykłych i na spróbowanie kupić 1-2 szt. wielopielo. A prania z niemowlakiem i tak jest sporo 😉 dużo gorzej wspominam zakładanie rajstopek, a nawet na początku kaftaników i body, tym bardziej jak to ciałko jest jeszcze bezwładne i takie delikatne...albo już jest bardzo władne i się buntuje🤣
Fantastyczne podejście
Fantastyczne podejście, grunt to się nie przejmować, ani swoją waga, ani wyglądem w ciąży, ja już nie farbowałam włosów pod prawie trzech miesięcy najpierw czekałam na lato, a teraz ciąża, mam ciemne odrosty i gdzie nie gdzie jakiś siwy się znajdzie, ale też nie przejmuję się dzidzia najważniejsza 😀
co do włosów to czytałam niedawno o tym u mamy ginekolog. Ona nie widzi przeciwwskazań. Ja robiłam henną i, mimo moich obaw, nie wyszły zielone. Po zdjęciu ręcznika nieco się wystraszyłam widząc wściekle marchewkowy kolor, ale po dwóch dniach już "dojrzał" i jest ok.
 
reklama
swoje wesele?! Wow! Gratulacje! 🥰
Ja też brałam ślub w tym roku i pilnowałam mocno wagi 🤣
Dlatego też startuję w tą ciążę z takiego dobrego punktu wagi jak dla mnie i liczę, że się bardzo nie roztyje po ciąży.

Mój mąż żartował, że dopiero co wzięliśmy ślub i się nie nacieszył, a ja tak szybko będę gruba 🤣🤣🤣
Tak, swój ślub😁 tzn my już cywilny mamy, teraz kościelny i Wielkie wesele, więc trzymajcie kciuki żebym przetrwała 😁 ja od dawna ważę 63/64, kiedyś w liceum miałam 58, pamiętam jak lekko się czułam. Stare dzieje ;)
 
Cześć dziewczyny! 😊 Chwilę się nie odzywałam, bo chyba musiałam trochę odpocząć psychicznie. Bardzo stresuje mnie jutrzejsza wizyta serduszkowa, że dowiem się, że nic z tego, idę jak na ścięcie głowy. Najgorsze jest to, że nic nie czuję w sensie w poprzedniej straconej jakoś od początku czułam, że coś jest nie tak, a teraz taka pustka, nie wiem totalnie jak mam się nastawić. Ani pozytywnie ani negatywnie, zero emocji jakichkolwiek i nie wiem skąd ten stan. W każdym bądź razie mam świadomść, że nie mam na nic wpływu i będę musiała przyjąć na klatę każdą wiadomść. Wybaczcie, że tak wyjechałam ni z gruchy ni z pietruchy, ale musiałam się tym podzielić.
Wybiórczo Was podczytywałam, bo czekałam na Wasze informacje z wizyt i gratuluję wszystkim pozytywnych wieści! @vvDomivv bardzo się cieszę, że jest u Ciebie iskierka nadziei, że wszystko będzie dobrze! 😊
 
Tak, swój ślub😁 tzn my już cywilny mamy, teraz kościelny i Wielkie wesele, więc trzymajcie kciuki żebym przetrwała 😁 ja od dawna ważę 63/64, kiedyś w liceum miałam 58, pamiętam jak lekko się czułam. Stare dzieje ;)

Przetrwasz! Moje wesele było najlepsze, na jakim byłam, wybawiłam się jak nigdy w życiu :)
Wiec Ty też na pewno będziesz się znakomicie bawić 🤗

Ja w liceum ważyłam 49kg 🫣 więc teraz zdecydowanie wyglądam bardziej „kobieco”, ale tej magicznej 6 z przodu wolałabym nie przekraczać (No chyba, że pójdzie w cycki) 🤣🤣
Każdy ma jakąś swoją wagę, w której czuje się dobrze 🤗

Czytałam, że w I trymestrze można przybrać około 2kg - No to ja już mam 1kg na plusie. Czyli jest niezle 🤣
 
Dzień dobry Kochane, powodzenia na wizytach.
Ja też miałam swój ślub w tym roku, w czerwcu :) Odłożyliśmy ten cykl na stracenie, w sensie nie podchodziliśmy drugi raz do inseminacji i pyk zaszłam na naturalnym cyklu. Cuda panie!

U mnie nic jeszcze nie widać, ale z natury jestem bardzo szczupła i trudno mi nawet kg przybrać.
 
Przetrwasz! Moje wesele było najlepsze, na jakim byłam, wybawiłam się jak nigdy w życiu :)
Wiec Ty też na pewno będziesz się znakomicie bawić 🤗

Ja w liceum ważyłam 49kg 🫣 więc teraz zdecydowanie wyglądam bardziej „kobieco”, ale tej magicznej 6 z przodu wolałabym nie przekraczać (No chyba, że pójdzie w cycki) 🤣🤣
Każdy ma jakąś swoją wagę, w której czuje się dobrze 🤗

Czytałam, że w I trymestrze można przybrać około 2kg - No to ja już mam 1kg na plusie. Czyli jest niezle 🤣
To ja chyba już normę na 1 trymestr zrobiłam 🙈 chyba że przy 3 ciąży jakoś inaczej się to liczy 😂
 
Cześć dziewczyny :)

Jeśli można to chciałabym do Was dołączyć. Mam 29 lat i spodziewam się pierwszego dziecka :) Termin mam na 23.03.2023.
Aktualnie męczy mnie taki dziwny stan, nie wiem może tak objawiają się mdłości? Mam wrażenie, że chce mi się wymiotować, ale 'nic nie leci'. Nigdy wcześniej tak nie miałam.
Hej! Ten sam termin😁
Ja wczoraj nic nie mogłam jeść bo tak dziwnie mi było. Zrobiłam kisiel cytrynowy i ok, potem mega głodna się zrobiłam przed 15 i zjadłam dwie miski rosołu, po 30 min jak siadłam na kibelek to leciało jakbym rozwolnienie miała. Później ok ale nie jadłam nic bo nadal dziwnie było.
 
Co do przyjmowania wszystkich - wątek nie będzie się bardzo różnił od tego obecnego, chyba będzie trzeba czuwać nad osobami udzielającymi się - osoba która zgłasza grupę do Ani jest automatycznie administratorem? Przydałby się nam 😁
Hahah, teoretycznie mogę być takim mini administratorem 🙊 ale musicie wziąć pod uwagę, ze dopiero w poniedziałek mam pierwsza wizytę i nie wiem jak długo tu będę (mam nadzieje oczywiście, ze jak najdłużej).
Dzisiaj lub jutro poproszę o utworzenie grupy :)

A za dzisiejsze dziewczyny mocno trzymam kciuki!!! 💕🤞🏼
 
To zaskakujące, ale jest pare takich osób :) oczywiście nie chce nikogo bezzasadnie oskarżać lub wykluczać!!! Ale te osoby zgłosiły tez chęć dołączenia do prywatnej grupy :)
To moja trzecia obecność na forum. Nigdy takie osoby nie były przyjmowane.

Nie mam nic przeciwko konkretnym osobom, ale jaki jest sens robienia grupy prywatnej skoro przyjmujemy wszystkich jak leci? Osoby które wczoraj po raz pierwszy się odezwały, o których nic nie wiemy…
Ja nie czuję się komfortowo w takiej sytuacji.
 
reklama
Przetrwasz! Moje wesele było najlepsze, na jakim byłam, wybawiłam się jak nigdy w życiu :)
Wiec Ty też na pewno będziesz się znakomicie bawić 🤗

Ja w liceum ważyłam 49kg 🫣 więc teraz zdecydowanie wyglądam bardziej „kobieco”, ale tej magicznej 6 z przodu wolałabym nie przekraczać (No chyba, że pójdzie w cycki) 🤣🤣
Każdy ma jakąś swoją wagę, w której czuje się dobrze 🤗

Czytałam, że w I trymestrze można przybrać około 2kg - No to ja już mam 1kg na plusie. Czyli jest niezle 🤣
ja też już 1kg na plus 🤪 nie widać jakiejś wielkie różnicy bo waga startowa to 52kg przy wzroście 168. Chyba wszystko poszło w cycki bo tam to czuje zmianę 😂
 
Do góry