reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny, spieszę poinformować, że utworzyłam listę osób. Nie będę tutaj jej wrzucać, uważam, ze to byłoby słabe. Jeżeli któraś z Was zechciałaby zerknąć i zweryfikować to chętnie wyśle w wiadomości prywatnej. Starałam się zrobić to uczciwie :) ale sama dołączyłam później i nie wszystkich mogę dobrze kojarzyć :)
Napisałam wiadomość do aniaslu z paroma pytaniami, czekam na odpowiedz :) Poza tym, potrzebne będą chyba dwie osoby do moderowania wiec zapraszam do współpracy :D
 
No dzisiaj popołudniu będę walczyła z wiadrem jabłek - chyba jakiś mus ukręcę więc pewnie jakoś zleci.Jeszcze tylko jutro, a w piątek rano wizyta 🤞 Szkoda tylko, że niestety muszę sama. Tzn. mój partner akurat w piątek rano wyjeżdża i zobaczymy się dopiero w sobotę późnym wieczorem albo w niedzielę rano i się trochę denerwuję, że w razie niepomyślnych wiadomości będę sama ☹️ Chociaż liczę na piękne serduszko ❤️
wszystko będzie dobrze, zobaczysz! ;) jeżeli 83 to twój rocznik to powiem Ci że znam większe geriatryczki😜
 
reklama
swoje wesele?! Wow! Gratulacje! 🥰
Ja też brałam ślub w tym roku i pilnowałam mocno wagi 🤣
Dlatego też startuję w tą ciążę z takiego dobrego punktu wagi jak dla mnie i liczę, że się bardzo nie roztyje po ciąży.

Mój mąż żartował, że dopiero co wzięliśmy ślub i się nie nacieszył, a ja tak szybko będę gruba 🤣🤣🤣
O to u mnie podobnie😄. W kwietniu ślub, dwa miechy lenistwa które już przyniosły nadprogramowe 2-3 kg, a teraz ciąża. I też słyszę, że nie zdążył się nacieszyć. Ale co by nie było ruszam się trochę, jeszcze póki mogę 😁. I jeszcze jedno- gdybym miała chodzić z wysoką ciążą latem to nie wiem co by że mnie było. Nie ogarniam tych upałów teraz 😑
 
Do góry