reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Potwierdzić można z którego jajnika była owulacja ale nie który jajowód przejął komórkę 😊
Lewy jest przyrośnięty do macicy i akurat na 100% niedrożny. Co do prawego jajowodu to niby lekarz twierdzi, że oba udrażniał ale szans nie widział. Lewy całkowita niedrożność a prawy mówił że taki sobie jest. Obie ciąże z prawego jajnika więc raczej można mieć pewność tutaj, że prawy jajowód 🥰
 
reklama
Lewy jest przyrośnięty do macicy i akurat na 100% niedrożny. Co do prawego jajowodu to niby lekarz twierdzi, że oba udrażniał ale szans nie widział. Lewy całkowita niedrożność a prawy mówił że taki sobie jest. Obie ciąże z prawego jajnika więc raczej można mieć pewność tutaj, że prawy jajowód 🥰

Jest taka głupia teoria, że z prawego jajnika są zawsze chłopcy. Ciekawe czy się Ci sprawdzi :D
 
Będzie kolejny biochem. Mam dosyć. Czekam na bete ale test zjaśniał. Beta ze środy 106, wczoraj testy ladnie przyciemniały a dziś gorsze niż 2 dni temu. Ewidentny spadek bety lub minimalny tylko wzrost...znowu to samo
 
Będzie kolejny biochem. Mam dosyć. Czekam na bete ale test zjaśniał. Beta ze środy 106, wczoraj testy ladnie przyciemniały a dziś gorsze niż 2 dni temu. Ewidentny spadek bety lub minimalny tylko wzrost...znowu to samo
spokojnie testy się różnie wybarwiają i nie świadczą o przyroście. Zrób betę i wtedy zobaczysz
 
Będzie kolejny biochem. Mam dosyć. Czekam na bete ale test zjaśniał. Beta ze środy 106, wczoraj testy ladnie przyciemniały a dziś gorsze niż 2 dni temu. Ewidentny spadek bety lub minimalny tylko wzrost...znowu to samo
Jesteś taka doświadczona, dajesz rady innym a nadal nie wiesz, że testami przyrostów się nie sprawdza? Jest kreska? Jest. Tylko beta mówi o tym czy przyrost jest ok.
 
reklama
Jesteś taka doświadczona, dajesz rady innym a nadal nie wiesz, że testami przyrostów się nie sprawdza? Jest kreska? Jest. Tylko beta mówi o tym czy przyrost jest ok.
Po tylu przejsciach juz głupieje taka jestem zestresowana. Robie testy po 3 razy dziennie kilku firm bo sie tak boje. No i co nawet wczoraj w poludnie ciemna krecha a dzis taka jak ze 3 dni temu. Teraz to ja juz nic nie wiem. Załamie sie juz calkiem jak znowu to samo bedzie. Nie mam juz nerwow na to. Tak bardzo pragne dziecka a znowu to samo
 
Do góry