reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Dziewczyny posiadajace starsze dzieci, chustowalyscie? Ja przy starszej nie mialam nic do noszenia, ale to bylo dawno i mialam nie cale 17 lat, nawet nie wiedzialam ze cos takiego istnieje 😂 przy drugiej mialam nosidlo ktore uzylam moze 4 razy. Teraz chcialabym chustowac ale bie mam zielonego pojecia. Moze macie cos do polecenia dla poczatkujacy, jakies rady?
Może kilka razy, nie sprawdziło mi się, mega niewygodne to a próbowałam wielu chust
 
reklama
Muszę się wybrać na zakupy potrzebuje spodni i się tak zastanawiam jak długo jeszcze w nich pochodzę 🤪
Kiedy zaczęło być wam "ciasno" w spodniach ? 😁
 
Dziewczyny posiadajace starsze dzieci, chustowalyscie? Ja przy starszej nie mialam nic do noszenia, ale to bylo dawno i mialam nie cale 17 lat, nawet nie wiedzialam ze cos takiego istnieje 😂 przy drugiej mialam nosidlo ktore uzylam moze 4 razy. Teraz chcialabym chustowac ale bie mam zielonego pojecia. Moze macie cos do polecenia dla poczatkujacy, jakies rady?

Ja miałam nosidło ale nie lubiłam używać, wolałam syna nosić tak o.
A chusty mnie przerażają 🫣 te dzieci tak wiszą w nich takie skrępowane, i wyglada to z daleka jakby miało zaraz wypaść 😅
Ale to tylko koje odczucia i wrażenie, pewnie są spoko skoro tyle osób ich używa. 😁
 
Muszę się wybrać na zakupy potrzebuje spodni i się tak zastanawiam jak długo jeszcze w nich pochodzę 🤪
Kiedy zaczęło być wam "ciasno" w spodniach ? 😁
juz 😂😂 w pracy mam rozpiety guzik w spodniach. Ale jakis nie po drodze mi do sklepu. Nie bede kupowala typowo ciazowych spodni, na codzien dresy/legginsy, a do pracy kupie spodnie na gumce cos jak jeansy z polaczeniem legginsow 😂
 
Ja muszę was zapytać jeszcze raz, rano zapytałam ale nikt mi nic nie odpisał 🙈
Wie może któraś z was czy progesteron/luteina jest moczopędny, nie umiem doszukać się tego w internecie? Takiego parcia na pęcherz jak w tej ciąży nigdy w życiu nie miałam. Wykluczam zapalenie pęcherza bo raz w życiu miałam i ojjjj to był ból… a tutaj nic nie boli, poprostu ciagle muszę siku 🤷🏻‍♀️ normalnie wie wiem aż czy to takie normalne.
Ja nie biorę żadnych tabletek typu luteina, nie mam też problemu z takim częstym sikaniem 😃 w 1 trymestrze nigdy to mi jakoś nie dokuczało często. Chcę mi się siku pozna nocem /wczesnym rankiem tak jak zawsze, przed ciążą nawet 🤪 Także chyba nie pomogę
 
Dziewczyny posiadajace starsze dzieci, chustowalyscie? Ja przy starszej nie mialam nic do noszenia, ale to bylo dawno i mialam nie cale 17 lat, nawet nie wiedzialam ze cos takiego istnieje 😂 przy drugiej mialam nosidlo ktore uzylam moze 4 razy. Teraz chcialabym chustowac ale bie mam zielonego pojecia. Moze macie cos do polecenia dla poczatkujacy, jakies rady?
Nie, ale też nią mialam takich dzieci, żeby były "przyklejone" do mnie, a jak zdarzył się taki dzień to też nie czułam potrzeby używania. Teraz też nie będę kupować. Natomiast leżaczek, mata tak, to były fajne wynalazki ;) Tylko mata taka duuuuuuza, gdzie też miała swoje badziewia, ale bardziej ja używałam, żeby maluch sobie leżał na niej, a potem siedział i bawił się swoimi zabawkami. Ta mała mata dla mnie taki niewypał... A leżaczek z FP, gdzie siedzisko potem z niego jest. Bardzo fajny i teraz też zakupie taki :)
Dopisze jeszcze, że na takiej dużej macie niemowlę sobie może robić obroty i nie wypadnie, a wiem, że jest bezpieczne ;)
 
Nie, ale też nią mialam takich dzieci, żeby były "przyklejone" do mnie, a jak zdarzył się taki dzień to też nie czułam potrzeby używania. Teraz też nie będę kupować. Natomiast leżaczek, mata tak, to były fajne wynalazki ;) Tylko mata taka duuuuuuza, gdzie też miała swoje badziewia, ale bardziej ja używałam, żeby maluch sobie leżał na niej, a potem siedział i bawił się swoimi zabawkami. Ta mała mata dla mnie taki niewypał... A leżaczek z FP, gdzie siedzisko potem z niego jest. Bardzo fajny i teraz też zakupie taki :)
Dopisze jeszcze, że na takiej dużej macie niemowlę sobie może robić obroty i nie wypadnie, a wiem, że jest bezpieczne ;)

Jeju, leżaczek… synek dostał od moich rodziców, taki drogi i porządny… a moj synek może pare razy w nim siedział 😅 te dzieci czasem robią numery. Może ten maluch polubi leżaczek po bracie ☺️
 
reklama
Ja muszę was zapytać jeszcze raz, rano zapytałam ale nikt mi nic nie odpisał 🙈
Wie może któraś z was czy progesteron/luteina jest moczopędny, nie umiem doszukać się tego w internecie? Takiego parcia na pęcherz jak w tej ciąży nigdy w życiu nie miałam. Wykluczam zapalenie pęcherza bo raz w życiu miałam i ojjjj to był ból… a tutaj nic nie boli, poprostu ciagle muszę siku 🤷🏻‍♀️ normalnie wie wiem aż czy to takie normalne.
Hej. Tak sie wtrącę 😉 Ja nie biorę progesteronu, a sikam dokładnie tak jak Ty. W nocy, po wyjściu z domu, po wejściu do sklepu. Ale czytałam, ze jest to właśnie na początku spowodowane wysokim poziomem progesteronu, później będzie spowodowane rosnąca macica i kopiącym dzieckiem 😉
 
Do góry