reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Radzę sobie słabo bo i źle się czuję. Tabletki jednoskładnikowe mają skutki uboczne, brzuch jak balon i ciągle mam plamienie. Planuje odstawić w najbliższy weekend, akurat mogę być dłużej w domu.
Do mojej ginekolog nie dotarłam, córka jest chora. Onkologa mam w listopadzie. Wpadłam jeszcze na pomysł aby udać się radiologa, jak dobry to terminy odległe , mają do mnie dzwonić jak ustalą terminarz.
Nic nowego, błąkam się i błąkam po tych lekarzach.
Też myślę jak @nieagatka że tabletki źle dobrane🤔. Masz możliwość zmienić czy jak to wygląda?
Kurczę, z tymi terminami do lekarza to jest masakra. I weź tu się lecz 🤦. Oby sie wszystko w listopadzie wyjaśniło ✊. Teraz tylko takie ciągle czekanie i rozmyślanie co zrobić 😔
 
reklama
Hahahah 😂😂😂😂 to kiedy dostałaś ? Dzisiaj ? 😂😂
Ja też 😂 po 8 dniach spóźnienia 😂
Kochana może serio bd razem znowu podchodzić do transferu i rodzić ? 🥺
Nieee, ja dostałam okres tydzień temu w poniedziałek, także w pt będę na monitoringu w 12dc, aleee czy coś z tego wyjdzie to nie wiem, bo aż w Rzeszowie byłam sprawdzić u ginekologa co za akcja ze po 2tygodniach od ostatniego okresu znów mam miesiączkę, no ale nic tam nie zobaczył 🤷‍♀️ zdaje się na moja panią doktor, zrobię jak ona powie 🙃 oby się udało, po cichaczu nawet bardziej trzymam kciuki za Ciebie, bo ja podchodzę i jak się uda to cudownie, a jak nie to się otrzepie i tez się będę cieszyć, bo dużo stresu mam ostatnio i .. sama nie wiem, jak wyjdzie tak wyjdzie 🙂
 
Ostatnia edycja:
Aaa to takie buty. Mój ostatni cykl trwał 46 dni a teraz 41 😑 (standardowo to Ok 30 dni). Także u mnie też niezłe kwiatki.
Mam nadzieję, że wszystko będzie pięknie wyglądać i kropek się zadomowi ☺️.
Dziękuje, że za mnie trzymasz kciuki 😘
 
Aaa to takie buty. Mój ostatni cykl trwał 46 dni a teraz 41 😑 (standardowo to Ok 30 dni). Także u mnie też niezłe kwiatki.
Mam nadzieję, że wszystko będzie pięknie wyglądać i kropek się zadomowi ☺️.
Dziękuje, że za mnie trzymasz kciuki 😘
To Ty masz wydłużone, a ja skrócone, generalnie tak źle i tak niedobrze, ale będzie co ma być 😛
 
A u nas z innej beczki, sąsiedzi robią remont (mieszkamy w blizniaku), cały dzień cisza i po 21szej buruja w ch....UJ, kolejny raz dzisiaj im znowu zwaraclismy uwagę, jeszcze wiadomo młodsza odespi w dzień ale Nina przed 7 wstaje do przedszkola. Pierd.....Ole to laski od jutra wzywam policję do tego , dzisiaj mąż gadał z sąsiadem a on mówi " co ja mogę " no kuwa panie toś ich szef jesteś tak czy nie ?! No jutro nie daruje!!!!!! Jeszcze mi mąż tak podskoczył jak zaczęli wiercic ze zupe mi na nowy dywan wylał 😬😬😬😬😮‍💨
 
Też myślę jak @nieagatka że tabletki źle dobrane🤔. Masz możliwość zmienić czy jak to wygląda?
Kurczę, z tymi terminami do lekarza to jest masakra. I weź tu się lecz 🤦. Oby sie wszystko w listopadzie wyjaśniło ✊. Teraz tylko takie ciągle czekanie i rozmyślanie co zrobić 😔
Tabletki z progesteronem muszę odstawić. Mam nowe zmiany w piersiach, torbiel na jajniku. Absolutnie nie mogę brać żadnych hormonów.
Patowa sytuacja polega krwotocznych miesiączkach, dziewczyny jest masakra.

Dobry onkolog czy radiolog ma takie terminy i nic nie poradzę. Oczywiście mogę wjechać na wizytę NFZ bez żadnego trybu ale uważam że nie powinnam zajmować komuś czasu jeśli te zmiany wydają się łagodne.
 
Wczoraj na świat przyszły nasze dzieci :)
 

Załączniki

  • IMG-20221027-WA0000.jpg
    IMG-20221027-WA0000.jpg
    132,1 KB · Wyświetleń: 91
reklama
Do góry