reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Mata marzenia czasem się spełniają może nasze czerwcówkowe też się spełnią.:-)

A mnie coś zaczyna w gardle drapać jutro zrobię sobie płukanko bo dziś to już mi się nie chce:no:
 
reklama
Na majówkach kiedyś dziewczyny miały akcję z jedna laska, która siała ferment itp...ona ciagle pisze - łamaną polszczyzną( nawet w nicku ma błąd). Ale się uśmiałam z tego:


co jej odpisały


madziara - rewelka - mialam poczytac - ale mnie brzuch od smienia sie rozbolal :-D
 
Snoopy - zycze ulozenia spraw damsko-meskich - ale nic na sile - jak pisza dziewczyny
Przykro mi ze sie na nim zawiodlas

A tak pozno tu wlaze, ale wlaze
pieknie spedzilismy weekend, pielegnacja ogrodu, zabawy na powietrzu park Dinozaurow, szalenstwa na placu zabaw...

zylaki mi wylaza coraz bardziej, wrrrrrrr

wkleje fotki w fotkach :tak:
i milej nocy pozycze
 
ja się czuję jak wielka bania.... mam taki brzuchol że naprawdę ledwo się poruszam...... puchnę tez już..... kilogramów to nawet nie mierzę....
 
Mammociku ty masz tylko śliczny sterczący brzuszek i nic więcej!!!!!!!!! Figurka jak u nastolatki - tylko pozazdroscić - ja się czuję jak krowa..... szczególnie przyt akich zgrabniutkich mamusiach :-(
 
ja to się porodu przestałam bać - parę godzin i po bólu - najgorzej się boję co bedzie potem. Zazdrosze wam starszych - samodzielnych dzieci albo ich braku :tak:. u nas decyzja o drugim dziecku była podjęta przez naturę i zawsze uważałam że dwa lata to za mało.... Jestem przerażona jak ja sobie poradze z dwójka tak małych dzieci. Ta koleżanka moja co wam pisałam - ona ma różnice 22 miesiace i chcieli tak i była pozytywnie nastawiona a pisała mi że jednak myślała że będzie łatwiej. tylko że jej synek śpi w nocy - moja to się darła i darła. jak będe miec takie drugie dziecko to się pochlastam. Problem jest jeszcze taki ze przy marysi tez jeszcze trzeba dużo rzeczy zrobic - bo trening pieluszkowy zakończył się klapą.... sika po nogach a ja już nie mam siły trzeci tydzień ścierać podłóg za nią... brakuje mi też teraz cierpliwości..... a wiem ze przy oduczaniu pieluchy trzeba mega cierlpliwości. Zresztą skoro za nieco ponad miesiac ma sie urodzic jej brat to nie będe jej narazac na dodatkowe stresy. Nadal lubi flasie.... (rano i wieczór) - reszte posiłków na szczęście je sama ale trzeba jej pomóc. ubrać też się jej trzeba pomóc wiec do samodzielności to jej daleko. Pospieszył się ten mj synek z pół roku jak nic. Gadać tez jeszcze nie wszytsko powie - chociaz pepla z niej okrutna... Także będe miała dwójkę maluchów do obsłużenia - pewnie jeszcze dwójkę alergików i cały dom na głowie..... Chce mi się wyc.....:-:)-:)-:)-(
 
GŁUSZkUbędę mała taką samą różnicę wiekową jak TY, ale ciesze się z tego bardzo, moja znowu zaczeła robic w pieluchę i nosi pampersa:wściekła/y::wściekła/y:, a juz wołała
ale jak przestanie chodzić do żłobka na wakacje to ponownie z nią powalczę o wołanie siku:tak::tak::tak:
mleczko z kaszka tez je dwa razy dziennie, ale pozostałe posiłki sama, po pierwsze ze bardzo tego chce, a po drugie, że ja chcę aby się szybko nauczyła:tak::tak::tak:
taka różnica będzie też u Mamocika, Agusi, Milkii i u naszej kochanej mamy Joasi:-):-):-):-):-):-)
zobaczysz jak za rok bedą sie ze sąbą bawiły naprawde bedzie dobrze
:blink::blink::blink::rofl2::happy::happy::happy::-D
 
Ja to bym chciala maksymalnie przytyć 15 kg, bo w pierwszej ciąży aż ponad 20:szok::szok::szok::szok:
ciężko potem zrzucić te zbędne kg kiedy lubi sie dobrze zjeść i duuuzzzoo oczywiście:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Madziarka ktoś super odpisała tej przyszłej mamusi hi hi:eek::eek::errr::huh::oo:,
ciekawe czy wzieła ta kobitka to na serio :baffled::baffled:
a teraz opisze wam przykre zdarzenie, może czytałyście o tym w internecie czy widziałyście w wiadomościach, ale wczoraj nie mogłam znaleść sobie miejsca:-:)-:)-(
dziewczyna wracała samochodem, za miesiąc miała termin porodu czyli była czerwcową mamusią, a tu piany H.........j wjechała jej na czołówkę:szok::szok::szok: miał dwa promile, siedzi teraz w moim mieście na wytrzeźwiałce:no::no::no::crazy:
ona śmierć na miejscu:sad::sad::sad: chcieli ratować dziecko, ale za nim dowieżli ja do szpitala i zrobili jej cesarkę dziecko juz też nie żyło:-:)-:)sad::sad::sad::sad:
a temu fiutowi NIC, zero zadrapań,
pomódlcie sie kochane za małego aniołka- był to chłopczyk ,a mam miła zaledwie 22 lata
 
Do góry