reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża przez ubrania

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Ala02

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Grudzień 2022
Postów
34
Witam Prosze o odpowiedz
Czy mogę być w ciąży jeśli ocieralam się z mężczyzną narządami płciowymi? Ja byłam naga a on w bokserkach i spodenkach. Do wytrysku nie doszło ale wydzielił się płyn. Dodam ze byłam w okolicy dni płodnych
 
reklama
A nawet jeśli by doszło do wtrysku? To plemniki nie mają możliwości zajść?
Jeżeli Twój facet nie ma magicznych plemników, które przenikają przez bieliznę, to nie ma szans.

Doczytaj podręcznik od biologii.
Ile masz lat?
 
reklama
Jeżeli Twój facet nie ma magicznych plemników, które przenikają przez bieliznę, to nie ma szans.

Doczytaj podręcznik od biologii.
Ile masz l
Jeżeli Twój facet nie ma magicznych plemników, które przenikają przez bieliznę, to nie ma szans.

Doczytaj podręcznik od biologii.
Ile masz lat?
W marcu 18
To była moja pierwsza taka sytuacja dlatego stad ten strach. Majtki jak i spodenki miał mokre od podniecenia (możliwe również ze i ode mnie)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry